Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Patelnie dwustronne

   Patelnie dwustronne to nowoczesne, ale jakże praktyczne naczynia kuchenne. Zostały opracowane tak, aby ułatwić smażenie potraw wymagających obracania na dwie strony, takich jak naleśniki, omlety, nadziewane kieszonki lub warzywa. Są na tyle funkcjonalne, że nie trzeba przewracać ich na patelni tylko wystarczy ją złapać za rączkę i szybko obrócić. Jest to bardzo wygodne i pomysłowe rozwiązanie kuchenne.

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości patelnie dwustronne o ergonomicznych uchwytach i wspaniałej kolorystyce. Producenci od wielu lat dokładają ogromnych starań, aby trafić do klienta ze swoją ofertą. Wymyślają coraz to nowsze i praktyczniejsze naczynia, które są dla nas niczym pomocna dłoń w kuchni. Dzięki takim rozwiązaniom praca w kuchni staje się nie tylko przyjemnością, ale i wspaniałą zabawą. Dodatkowym atutem tego typu patelni jest także możliwość ich rozłączenia. Zaskoczeni? Pomyślcie tylko.. Kupujecie jedną dwustronną patelnie, a po ich rozłączeniu uzyskujecie dwie. Jeżeli nagle potrzebujecie obydwu patelni wystarczy je rozłączyć i tak możecie smażyć na obydwu jednocześnie jeśli zaistnieje taka konieczność. To innowacyjne rozwiązanie dodaje atrakcyjności dwustronnym patelniom. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o doskonałych parametrach są wspaniałym asortymentem a jednocześnie gadżetem kuchennym. Łatwe w czyszczeniu i komfortowe w użytkowaniu skłaniają do siebie wielu klientów. Dodatkowo ich ciekawa kolorystyka z pewnością jest w stanie ożywić wnętrze każdej kuchni.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą magicznych patelni dwustronnych, które są wysoce funkcjonalne i zaskakująco eleganckie. Życzymy udanych zakupów.

Czym jest patelnia dwustronna?

Patelnia dwustronna to tak naprawdę patelnia z zamykanym wieczkiem. Jej nieprzeciętna budowa łączy sobie funkcje klasycznego piecyka, piekarnika, garnka czy grilla. To oznacza, że dwustronna patelnia jest niesłychanie uniwersalna i możemy na niej przygotować wiele rodzajów odmiennych potraw. Co więcej, szczelne zamknięcie zapobiega rozpryskiwaniu się gorących olejów i sosów, co ma bardzo często miejsce podczas smażenia mięs oraz ryb. Kupując patelnię z naszego sklepu, zapewnią sobie Państwo niesamowity komfort podczas przygotowywania potraw.

Stosując patelnie dwustronne, gotujemy bez zapachów i dymu

Główną zaletą patelni dwustronnej jest jej uniwersalność pozwalająca na przygotowywanie delikatnych mięs czy puszystych naleśników. Nie można zapominać również, że patelnie dwustronne zawierają również szczelne zamknięcie. Nasze produkty zawierają specjalne uszczelki, przez które nieprzedostanie się żaden olej czy sos. To dlatego, że dostępne dwustronne patelnie w naszym sklepie są wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Patelnie dwustronne jako symbol praktyczności

Dzięki swojej praktycznej budowie patelnia dwustronna sprawia, że smażenie na niej jest bardzo proste. Patelnia tego typu zapobiega wydostaniu się nieprzyjemnych zapachów oraz minimalizuje ryzyko wypryśnięcia gorącego oleju na kuchenkę. Nowoczesna dwustronna patelnia z naszego sklepu to świetna propozycja dla osób, które cenią się innowację i wygodę podczas gotowania. Patelnie z dostępnej oferty zawierają specjalną powłokę antyadhezyjną, dzięki której żadne potrawy nie będą przywierać, ani się przypalać. Komfortowe uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym są wykonane z antypoślizgowego materiału. To gwarantuje każdej gotującej osobie bezpieczeństwo, ponieważ patelnie tego typu będą trzymać się nawet mokrej dłoni. Patelnie dwustronne pochodzące z naszego sklepu są wykonane przez czołową firmę z branży urządzeń i naczyń kuchennych Tescoma Presto. Patelnie o takiej budowie i strukturze mogą przez wiele lat służyć nie tylko w domach, ale także w barach czy restauracjach.

Jak wybrać patelnie dwustronne dla siebie?

Na rynku można spotkać wiele patelni dwustronnych, jednak część z nich jest wykonana z materiałów o niskiej jakości. Z naszego sklepu mogą Państwo nabyć patelnie dwustronne czołowego producenta, które są dopasowane do każdych potrzeb naszych klientów. Patelnię dwustronną z naszej oferty można dowolnie odpinać i zapinać w zależności od tego, czy chcą Państwo smażyć dwustronnie, czy też klasycznie przy użyciu jednej części.