Podobne

Sztućce Odiso

Sztućce odpowiednie dla dzieci

Gdy posiadamy dzieci, które zaczynają samodzielnie jeść posiłki, warto zainwestować w produkty przeznaczone tylko i wyłącznie dla nich. Do jednych z nich należą sztućce Odiso

Skład kompletu

W skład zestawu wchodzą 4 elementy takie jak: nożyk, widelec dziecięcy, a także łyżka i łyżeczka dziecięca. Wykonane są z najwyższej jakości stali chromowo-niklowej 18/10, o właściwościach nierdzewnych. 

Wygląd

Ponadto polerowane są na wysoki połysk oraz posiadają dożywotnią gwarancję. Mają ciekawy design, gdyż na ich zakończeniach obecne są fantazyjne obrazki przedstawiające różne zwierzątka, które zachęcają dzieci do ich używania. Produkowane są w Polsce oraz posiadają ważny atest PZH. 

Marka producenta

Warto wiedzieć, że Odiso to marka, która wytwarza produkty o najwyżej jakości w kraju. To stwierdzenie popiera fakt, iż jest to firma z 88-letnią tradycją. Wykazano, także iż produkty tej marki się nie psują. Produkowane przez Odiso sztućce spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, więc mamy pewność, że po dokonaniu ich zakupu nie będziemy zawiedzeni. Doskonale nadają się do codziennego użytku, ale również na przyjęcia organizowane dla dzieci. 

Wysoka jakość

Są niezwykle uniwersalne, gdyż pomimo umieszczenia na nich motywów zwierzęcych równocześnie współgrają z całą zastawą stołową. Posiadają niepowtarzalną jakość, którą potwierdza odporność na korozję oraz długa gwarancja, dzięki czemu będą je używać nie tylko nasze dzieci, ale również w przyszłości nasze wnuki. Podczas produkcji podlegają bardzo rygorystycznej kontroli oraz analizie jakości, co jest główną miarą sukcesu firmy, wytwarzanych przez nią produktów. 

Pomimo tego iż zestaw zawiera tylko komplet, dla jednej osoby możemy wykorzystać je na prezent, albo kupić w większej ilości, w zależności od ilości dzieci w domu. Ich cena jest adekwatna do jakości, więc warto skorzystać z tak wspaniałej oferty, umieszczonej na stronie internetowej Nakrywamy.pl.