Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Horizon

Szukasz sztućców, które jednocześnie są nowoczesne, ale równocześnie klasyczne? Cenisz sobie minimalizm, ale nie lubisz nudy? Chcesz aby sztućce zdobiące Twój stół przykuwały uwagę wszystkich gości? Seria Horizon znajdująca się w asortymencie polskiej firmy Gerlach z długoletnią tradycją, to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Linia Horizon została stworzona z myślą o przykuwaniu uwagi. Są minimalistyczne, jednak nie brakuje im geometrycznego akcentu, który sprawia, że są niezwykle nowoczesne w swojej prostocie. Sztućce są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która zapobiega korozji. Dodatkowo firma Gerlach zapewnia wieczystą gwarancję na wszystkie swoje produkty.

Na stronie nakrywamy.pl znajduje się szeroki asortyment sztućców z serii Gerlach Horizon. Sprzedawane są w eleganckich kompletach idealnie nadających się na prezent dla najbliższych oraz na sztuki. Sztućce posiadają dwa warianty kolorystyczne. Wysoki połysk to rozwiązanie dla osób ceniących klasyczny wygląd zastawy, a wersja matowiona okaże się idealna dla ludzi szukających nietypowych rozwiązań.