Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Sztućce Gerpol

Sztućce Gerpol to przede wszystkich wysoka klasa, wytrzymałość i niezawodność. Produkty firmy Gerpol są znane nie tylko w całej Polsce, ale także na całym świecie. Tradycja wykonania sztućców sięga 250 lat. Najwyższa jakość oraz niepowtarzalna ornamentyka wyrobów z Drzewicy zasługuje na szczególne uznanie. Wieloletnie doświadczenie oraz zastosowanie do produkcji najlepszej stali szlachetnej to gwarancja najwyższej jakości wyrobów.

Firma Gerpol dokłada wszelkich starań, aby móc zadowolić swoich klientów. Wśród bogatej oferty Gerpol możemy znaleźć zarówno modele i linie klasyczne jak i nowoczesne. Każdy z tych fasonów to wyraz trwałości oraz piękna. Wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10 są niezwykle wytrzymałe i odporne na korozję.

Długoletnia tradycja sięgająca korzeniami historii sprawia, że każdy ze sztućców jest precyzyjnie i doskonale wykończony. Sztućce stołowe Gerpol są z pewnością zachwycająco wytworne oraz nieskazitelnie estetyczne. Możemy odnaleźć je w dwóch wersjach. Sztućce wypolerowane na wysoki połysk błyszczące się niczym tafla lustra oraz o delikatnej, pokrytej satyną powierzchni.

Obydwa modele prezentują się zniewalająco. Sztućce kuchenne Gerpol z pewnością uświetnią każde spotkania rodzinne oraz towarzyskie. Wniosą trochę luksusu i ekstrawagancji, czyniąc je gustownymi przyjęciami. Sztućce stołowe Gerpol na długo zagoszczą na naszych stołach, gdyż producent udziela aż 20 lat gwarancji.

Oferujemy Państwu takie fasony jak Desire, Bella, Diamond, Venus i Violino. Każdy z nich jest niezwykle elegancki i znakomicie wykonany. Dla wszystkich inspiracją były wyrafinowane gusta klientów. Znajdziemy je w kompletach podstawowych oraz rozbudowanych. Zapakowane w zależności od liczby elementów w pudełka w kształcie bombonierki, walizki bądź skrzynie drewniane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów.