Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ambition Savona

W ofercie sklepu internetowego Nakrywamy.pl znajdują się wysokiej jakości sztućce Ambition Savona. Powstały one z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Są nie tylko wytrzymałe, ale również atrakcyjne wizualnie. Stanowią idealną dekorację każde stołu. Takie sztućce powinny znaleźć się w każdym domu.

Mogą być użytkowane na co dzień lub podczas specjalnych wydarzeń. Będą idealnym uzupełnieniem stołu przystrojonego np. z okazji Świąt, rocznicy ślubu, romantycznej kolacji, czy też rodzinnego spotkania. Sztućce Ambition Savona są również znakomitym pomysłem na prezent.

Wytworne sztućce Ambition Savona posiadają połyskujące wykończenie, co zadowoli miłośników tradycyjnego designu. Dostępnych jest wiele różnych kompletów sztućców (m.in. 6 osobowe, 12 osobowe, 24 osobowe), więc każdy wybierze coś dla siebie.

Materiał użyty to produkcji elementów to stal nierdzewna. Jest to tworzywo atestowane, które nie stwarza żadnego zagrożenia dla użytkowników. Dużym atutem jest jest odporność na korozję.