Podobne

Niemieckie sztućce

Komplety sztućców niezbędne są w każdej jadalni. Aby znalazły one swoje zastosowanie w eleganckich restauracjach i zwykłych domach, muszą wykazywać się doskonałą jakością wykonania oraz niebanalnym wyglądem. Coraz większą popularnością cieszą się zestawy sztućców niemieckich. Są one nie tylko świadectwem wyszukanego smaku oraz bardzo dobrego gustu, ale również uprzyjemniają spożywanie posiłków i nadają szlachetności każdej zastawie stołowej. W ofercie znajdują się zestawy zawierające sztućce niemieckie dla sześciu lub dwunastu osób. 

Niemieckie sztućce są niezwykle eleganckie, a przy tym bardzo estetyczne. Jednocześnie charakteryzują się klasycznym, nieprzekombinowanym wyglądem, który opiera się na tradycyjnych kształtach oraz wykończeniach. Część z nich posiada jedynie delikatne zdobienia, natomiast niektóre wyróżniają się eleganckimi oraz natychmiast zauważalnymi ornamentami. Największe zestawy sztućców niemieckich zawierają nawet do 60 elementów. W ich skład wchodzą przede wszystkim noże, widelce oraz łyżki obiadowe, a także łyżeczki do herbaty lub kawy i widelczyki do ciast. Niektóre zestawy sztućców pakowane są w pudełko flokowe w formie bombonierki, dzięki czemu prezentują się bardzo stylowo, a jednocześnie funkcjonalnie. 

W ofercie znajdują się niemieckie sztućce wysokiej jakości. Są to wyroby tak uznanych producentów jak m.in. Retsch Arzberg, BrunHoff czy GSW.  Sztućce produkowane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, w skład której wchodzi pierwiastek niklu. Dzięki jego obecności sztućce są w stanie zachować swój zniewalający połysk przez badzo wiele lat. Oferowane produkty są również bardzo odporne na korozję i inne uszkodzenia, nie wchodzą w reakcję z żywnością oraz są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Sztućce mogą być myte w zmywarce bez ryzyka ich uszkodzenia.