Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Sztućce Bugatti

Włoska firma Bugatti znana jest z produkcji elementów wyposażenia kuchennego doskonałej jakości. Sztućce Bugatti zwracają również natychmiastową uwagę swoim wyglądem, ponieważ znajdują się pośród nich wyroby o bardzo charakterystycznej, kolorowej stylistyce. Na ich wartość estetyczną wpływa również bardzo duża różnorodność. Szeroki wybór kompletów sprawia, że znalezienie zestawu odpowiedni dopasowanego do wyglądu pozostałych elementów zastawy oraz całej kuchni nie powinno sprawiać najmniejszego problemu. Pod uwagę warto wziąć zwłaszcza kolorystykę i wzornictwo.

Sztućce Bugatti dostępne są w kompletach, a także zestawach zawierających kilka sztuk pojedynczego elementu. W skład największych kompletów wchodzi kilkanaście noży, widelców i łyżek obiadowych, a także łyżeczek deserowych. Zestaw uzupełniony jest również o łyżkę wazową. Natomiast w kompletach Bugatti Glamour znajdują się m.in. widelczyki do ciast, łyżeczki do kawy, drinków oraz tradycyjne zestawy sztućców. Najciekawsze w wyrobów posiadają bardzo efektowne, posrebrzane obrączki wokół rękojeści oraz wyróżniają się wyjątkowo szlachetną estetyką. Wśród kompletów kilkuosobowych znajdują się sztućce Bugatti o niemal dowolnej kolorystyce. Posiadają one również interesujące ozdoby i wzory, które mają szansę przypaść do gustu każdej gospodyni domowej. 

Niezwykle charakterystyczne sztućce Bugatti idealnie nadają się zarówno na wyjątkowe okazje, jak i do użytku codziennego. Wyroby wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10, która posiada najwyższą jakość. Sztućce Bugatti wykończone są tworzywem SAN lub stylizowanym na masę perłową PMMA. Posiadają również ergonomiczny, wygodny kształt oraz są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i jakiekolwiek zarysowania. Niektóre wyroby mogą być czyszczone w zmywarce, jednak w niektórych przypadkach zalecane jest mycie ręczne.