Podobne

Sztućce Starke

Piękne i wytrzymałe sztućce Starke

Możemy zakupić je, w skórzanej walizce tj.: Artisto Tenso. Zestaw składa się z 72 elementów i jest przeznaczony do korzystania dla 12 osób. Wykonane są ze stali nierdzewnej CrNi 18/10. 

Skład zestawu

W skład kompletu wchodzi 12 noży obiadowych, 12 widelców obiadowych o grubości 2,5 mm, 12 łyżek obiadowych o grubości 2,5 mm, 12 łyżeczek do herbaty o grubości 2,0 mm, 12 widelczyków do ciasta, 1 łopatka do ciasta, 1 łyżka wazowa, 1 łyżka do sosu, 1 szczypce do cukru, 1 łyżeczka do cukru, 1 łyżka sałatkowa, 1 łyżka do owoców, 2 widelczyki do zakąsek, 2 łyżki do jarzyn, oraz piękna walizka skórzana służąca do ich przechowywania. 

Zalety

Nóż wykuwany jest z jednego kawałka sali, co zapewnia jego wytrzymałość. Sztućce Starke wykonane są na wysoki połysk, dzięki czemu idealnie się prezentują do każdej odświętnej zastawy stołowej. Są odporne na korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Ponadto wykazują odporność w trakcie użytkowania, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. 

Wygląd

Są elegancko i stylowo wykończone, a ich nowoczesna ornamentyka skłania do zakupu młode osoby. Idealnie nadaje się na prezent. Posiadane w domu są idealne co codziennego użytku, ale również nie powstydzimy się ich w trakcie organizacji wykwintnego przyjęcia. 

Marka producenta

Posiadają gwarancję producenta, która wynosi 2 lata. Ich jakość wykonania jest niezwykle solidna, co zapewnia marka producenta firmy Starke. Jest to niemiecka marka tworząca nowoczesne produkty kuchenne ze stali nierdzewnej. Posiada niemal stuletnią tradycję, która potwierdza wysoką jakość wyrobów. Używana przez nich do produkcji stal, posiada właściwości bakteriostatyczne, dzięki którym sztućce, ale również inne akcesoria kuchenne, są chronione przed bakteriami. Gotowanie i jedzenie z ich użyciem jest nie tylko łatwiejsze ale i zdrowsze, o czym świadczą opinie wystawione przez klientów firmy Starke.