• z 2
  • z 2

Gerlach Flames komplety

Sztućce Gerlach wyróżniają się spośród wielu innych niepowtarzalną ornamentyką oraz wysoką jakością wykonania. Nie bez powodu, gdyż powstały z najwyższej jakości stali szlachetnej, niezwykle trwałej i odpornej na korozję. Jest to elegancja i wysoka klasa zamknięta w pięknych, stalowych przedmiotach.

Do zaoferowania mamy kilka oryginalnych fasonów o niepowtarzalnych kształtach oraz delikatnych grawerowanych wzorach. Sztućce stołowe Flames są idealne dla ludzi ceniących sobie prostotę z subtelną nutką elegancji. Regularny kształt z unikatowym grawerowanym płomieniem prezentuje się cudownie.

Sztućce Flames będą z pewnością idealnie współgrać zarówno z tradycyjną zastawą stołową jak i z nowoczesną. Każde przyjęcie rodzinne czy też spotkanie z przyjaciółmi stanie się wyrafinowaną ucztą z tymi ekskluzywnymi sztućcami.

Do wyboru do koloru

Do wyboru mamy dwa warianty sztućców Flames. Wypolerowane na wysoki połysk, błyszczące się na odległość oraz stonowane pokryte satynową powłoką. W ofercie znajdują się różnego typu komplety składające się z rozmaitych elementów. Od podstawowych zestawów sztućców obiadowych po bardziej rozbudowane z widelczykami, sztućcami do sałaty itp.

Oprócz kompletów przeznaczonych dla 6 oraz 12 osób znajdziemy także sztućce na sztuki. W zależności od liczby elementów w zestawie sztućce pakowane są w efektowne pudełka flokowe w formie bombonierki oraz eleganckie walizki skórzane, skrzynie i kasety drewniane.

Stylowe sztućce z linii Flames z pewnością będą wspaniałą ozdobą stołu i świetnie będą się prezentować z każdym serwisem obiadowym i kawowym. Z uwagi na wieczystą gwarancję będą towarzyszyć nam przez wiele lat podczas najważniejszych uroczystości rodzinnych oraz spotkań z przyjaciółmi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.