Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Pomelo

Linia Pomelo proponowana przez firmę Gerlach to przede wszystkim ponadczasowa prostota i elegancja. Sztućce są lekkie i idealnie wyważone, dzięki czemu dobrze leżą w każdej dłoni. Nadają się na każdą okazję: zarówno na kolację z drugą połówką jak i większą imprezę. Codzienne użytkowanie sprawi, że każdy posiłek stanie się przyjemniejszy. Sztućce wypolerowane są na lustrzany blask, co jest rozwiązaniem niezwykle klasycznym. Ich uniwersalny desing gwarantuje, że sztućce nigdy się nie "zestarzeją". 

Dzięki temu, że zostały wykonane niezwykle starannie, z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, będą cieszyć oko na stole przez długie lata. Firma Gerlach dodatkowo zapewnia wieczystą gwarancję na wszystkie swoje produkty, dzięki czemu mamy pewność, że sztućce będą nam służyć przez długie lata.

Na stronie internetowej nakrywamy.pl istnieje możliwość dokompletowania sztućców lub stworzenia własnego, niepowtarzalnego kompletu spośród sztućców sprzedawanych luzem. Dla wszystkich zamówień powyżej 249 złotych dostawa gratis!