Gerlach Valor na sztuki

Sztućców o zróżnicowanym zastosowaniu nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Wszystkie komplety i pojedyncze sztuki pełnią zarówno użytkową, jak i ozdobną rolę. Doskonałej jakości materiały w połączeniu z interesującym wzornictwem sprawiają, że korzystanie z umiejętnie dobranych sztućców Gerlach 58C Valor sprawia prawdziwą przyjemność. Do użytku codziennego przydają się przede wszystkim łyżki, noże i widelce, a także sztućce innego typu. Wśród prezentowanych produktów znajdują się sztućce Gerlach 58C Valor o różnych kształtach, rozmiarach i zastosowaniu. 

W ofercie sztućców Gerlach 58C Valor znajdują się m.in. specjalnie przystosowane łyżeczki do mieszania kawy i herbaty, a także większe łyżki wazowe i obiadowe, przeznaczone do serwowania sałatek, ziemniaków czy sosów. W ofercie znajdują się także widelce do krojenia ryb oraz małe widelczyki do ciast i deserów. Obecne są również rozmaite noże obiadowe oraz inne sztućce o sprecyzowanym zastosowaniu, np. łopatka do tortu. Komplet sztućców Gerlach 58C Valor może być dodatkowo uzupełniony o inne dodatki, odpowiednio dopasowane pod względem stylistycznym. 

Produkty renomowanej firmy Gerlach podlegają wyjątkowo rygorystycznym kontrolom jakościowym, dlatego cechują się precyzją wykonania oraz bardzo dużą dbałością o szczegóły. Wyróżniają się również wspaniałą ornamentyką, elegancką linią oraz są wypolerowane na lustrzany połysk. Sztućce z serii Valor posiadają delikatne wzornictwo, idealne zarówno na wyjątkowe, jak i codzienne okazje. Komplet sztućców Gerlach 58C Valor wykonany jest z wysokogatunkowej stali szlachetnej, dzięki czemu wszystkie elementy wykazują wysoką odporność na korozję. Wyroby firmy Garlach posiadają wieczystą gwarancję producenta. Sztućce służyć mogą przez wiele lat, nie wykazując przy tym oznak starzenia oraz zużycia.