• z 3
  • z 3

Czajniki imbryki

Dzbanek do herbaty stanowi jeden z ważnych elementów serwisu kawowo-herbacianego. Można wręcz powiedzieć, że jest sercem całego serwisu. Za pomocą dzbanka można podać do stołu gorący napój w niezwykle elegancki, komfortowy, a przede wszystkim w bezpieczny sposób. Przy wyborze powinniśmy brać pod uwagę głównie jakość materiału. Należy pamiętać o tym, że imbryk powinien być wykonany z jak najtrwalszego materiału, gdyż do zaparzania herbaty używamy wrzątku.

Wygląd - to się liczy!

Jeśli poszukujesz wspaniałego, dobrze wykonanego imbryka to polecamy zapoznać się z naszą ofertą stylowych dzbaneczków, które można zakupić w różnorodnych fasonach oraz rozmiarach. Gustowne imbryczki od lat wzbogacają naszą zastawę stołową oraz czynią każde przyjęcie wytworną ucztą.

Wykonane z dobrego gatunku porcelany są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W dodatku można bez problemu włożyć je do zmywarki do naczyń. Bez ryzyka dla ich szkliwionej, subtelnej powierzchni. Wśród bogatej oferty imbryków znajdziemy tradycyjne fasony o łagodnych kształtach i delikatnej białej dekoracji oraz imbryki w nowoczesnym garniturze.

Każdy z naszych klientów może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie w zależności od preferencji. Dzbanki od lat towarzyszą nam przy ważnych uroczystościach rodzinnych i spotkaniach z przyjaciółmi. Są nieodłącznym elementem naszego życia towarzyskiego. Dlatego chcąc uczynić nasze spotkania wyjątkowym powinniśmy wybrać taki dzbanek, który będzie w całości spełniał nasze oczekiwania.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo serwisy kawowo-herbaciane w których będzie już dołączony dzbanek porcelanowy, a także sprzedawane na sztuki. Jest to komfortowe rozwiązanie, gdyż w przypadku większej uroczystości lub stłuczenia będziecie mogli bez problemu dokupić imbryczek w identycznym fasonie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.