• z 2
  • z 2

Czarki kokilki

Czarki porcelanowe – do domu i gastronomii

Czarki porcelanowe to bardzo przydatny element w każdej kuchni. Ten ciekawy dodatek wzbogaci naszą zastawę stołową. Świetnie sprawdzą się podczas urządzania imprez, do serwowania przekąsek oraz przystawek. Swoje zastosowanie znajdują również w branży HoReCa. Możemy przyrządzać w nich oraz podawać sosy do pizzy lub innych dań.

Czarki porcelanowe – efektowne serwowanie przekąsek oraz przystawek

Sposób podawania posiłków odgrywa bardzo ważną rolę. Pięknie serwowane dania pobudzają nasz apetyt, dlatego tak ważna jest estetyka ich serwowania. O ile na co dzień możemy korzystać z tradycyjnej zastawy stołowej, gdy organizujemy przyjęcie i spodziewamy się gości, warto posiadać coś więcej niż komplet sztućców i zestaw talerzy. Na taką okoliczność warto mieć porcelanowe czarki. Różnego rodzaju imprezom towarzyszą przekąski oraz przystawki, a czarka to idealne naczynie do ich podawania. Elegancka miseczka na przekąski sprawi, że przygotowane przystawki będą kusiły wszystkich domowników oraz przybyłych gości.

Czarki porcelanowe – szerokie zastosowanie

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są czarki porcelanowe, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Eleganckie oraz nowoczesne sprawią, że wygodnie pomieścimy wszystkie przygotowane przekąski, startery oraz przystawki. Dzięki nim, z apetytem sięgniemy po  koreczki, sery, wędliny, marchewki, oliwki i chipsy i orzeszki. Pozwolą na to, by na stole zawsze panował porządek. Czarki to naczynia o wszechstronnym zastosowaniu. Mogą służyć, jako sosjerki do podawania sosów oraz dipów. Serwowana w nich musztarda, ketchup, sos salsa, pesto, czy tabasco, będą stanowiły idealne uzupełnienie dań. Zostały zaprojektowane z odpowiednią starannością, tak by zwrócić uwagę przybyłych gości. Świetnie sprawdzą się podczas przygotowywanej domówki, imprezy w ogrodzie, czy podczas grillowania.

Czarki porcelanowe – bogata oferta

Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas kluczową rolę, dlatego stale poszerzamy asortyment naszego sklepu o nowe produkty. W ofercie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości czarki porcelanowe, odporne na działanie wysokich oraz niskich temperatur. Z powodzeniem możemy podgrzewać je w mikrofalówce oraz myć w zmywarce. Posiadamy zarówno pojedyncze czarki porcelanowe, jak i całe zestawy. Unikatowy design pozwoli na to, by wpasowały się w wystrój każdego wnętrza. Bez względu na to, co w nich umieścimy, produkty będą prezentowały się nienagannie.