Sosjerki

Sosjerki – doskonałe uzupełnienie zastawy stołowej

W życiu każdego z nas smak odgrywa bardzo istotną rolę. Z całą pewnością nikt nie znosi mdłych, słabo doprawionych potraw, które ciężko przełknąć. Ciężko jednak idealnie trafić w gusta smakowe zaproszonych gości, dlatego dla pewności zawsze warto podać dodatkową porcję sosu lub dipu. Z tego powodu warto wyposażyć się w praktyczne i eleganckie sosjerki, które w doskonale odnajdą się w towarzystwie pozostałych elementów zastawy stołowej. Sprawdzą się one w najróżniejszych sytuacjach. Podawanie sosów w półmiskach lub nakładanie ich bezpośrednio na talerz z potrawą jest mało estetyczne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest drobna i funkcjonalna sosjerka, którą bez problemu włożysz do kuchenki mikrofalowej, aby podgrzać sos np. dla spóźnialskiego gościa, ponieważ porcelana jest odporna na wysoką temperaturę.

Sosjerka – naczynie praktyczne i wytrzymałe

Sosjerka wykonywana jest ze wzmocnionej porcelany, w związku z tym jest to naczynie wysoce odporne na stłuczenia. Ich ręczne mycie nie należy do najprostszych i najprzyjemniejszych czynności, dlatego są również odpowiednio zabezpieczone przed silnym strumieniem wody. Można je zatem bez obaw włożyć do zmywarki i nie martwić się jakimkolwiek uszkodzeniem struktury materiału sosjerki. Porcelana jest także wysoce odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania, dzięki czemu nawet po upływie kilku lat prezentuje się równie efektownie. Warto pamiętać, że tego typu właściwości wykazują jedynie naczynia pochodzące od sprawdzonych i solidnych producentów. Właśnie takie produkty znajdziesz w ofercie naszego certyfikowanego sklepu nakrywamy.pl.

Sosjerki – porcelana najwyższej jakości

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości sosjerki, które pochodzą jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów, takich jak m.in. Ambition czy Lubiana. Wyróżniają się zatem nie tylko dopracowanym designem, ale również wysoką wytrzymałością na wszelkiego rodzaju zarysowania czy stłuczenia. Na naszej stronie znajdują się zarówno praktyczne komplety, jak i pojedyncze sosjerki. Porcelana na sztuki to doskonałe rozwiązanie np. w sytuacji, gdy element naszej kolekcji został zagubiony lub w jakiś sposób ucierpiał. Wówczas można go szybko i łatwo uzupełnić, zaglądając na stronę nakrywamy.pl. Naczynia tego typu to również doskonały pomysł na upominek z okazji parapetówki! Sprawdzą się szczególnie wśród osób, które lubią gotować, zapraszać gości i organizować wystawne przyjęcia w zaciszu własnego domu.

W życiu niezwykle istotny jest smak. Nie ma nic gorszego niż mdła, niedoprawiona potrawa. Niektóre wręcz proszą się o dodatek w postaci sosów i dipów. Dlatego warto mieć w kolekcji naczyń sosjerki porcelanowe. Piękne i funkcjonalne modele znajdziemy na stronie nakrywamy.pl. 

Sosjerki porcelanowe - bo życie ma wiele smaków 

Przygotowując potrawę staramy się, by smakowała naszym gościom. Aby ją urozmaicić przygotowujemy do niej różne sosy. Pozostaje kwestia ich podania. Nieeleganckie jest nakładanie każdemu porcji na talerz i polewanie sosem. Dlatego obok dużych talerzy do serwowania, powinny się znaleźć sosjerki. Jeśli wykonane są z porcelany lepiej utrzymują ciepło, w przypadku zawiesistych ciepłych sosów. W przypadku kiedy goście spóźnią się z wizytą, możemy sos łatwo podgrzać i nie musimy wcale przekładać go w tym celu do garnka. Szczególną własnością porcelany jest jej odporność na wysoką temperaturę. Możemy zatem sosjerkę włożyć do kuchenki mikrofalowej i podgrzać sos bardzo szybko. 

Sosjerki - klasyczna biel pasuje do wielu stylizacji stołu

Ponieważ biel jest kolorem bazowym pasuje do każdej aranżacji. Dlatego niezależnie od posiadanej zastawy biała sosjerka będzie się dobrze prezentować. Oczywiście warto skompletować serwis porcelanowy w tym samym stylu. Dzięki temu całość będzie monochromatycznie dopasowana i będzie tworzyć wykwintny, a jednocześnie prosty styl. Biała porcelana nada się zarówno na co dzień, jak i szczególne okazje. Będzie zdobić stół i zachwyci gości.    

Sosjerki - wytrzymałe i odporne na uszkodzenia 

Sosjerki wykonane są ze wzmocnionej porcelany, w związku z tym są wysoce odporne na stłuczenie. Mycie sosjerek w zlewozmywaku nie należy do przyjemności. Pozostałości po zawiesistym sosie trzeba usunąć z płynem, a wąską przestrzeń wewnątrz trudno myje się ręcznie. Dlatego najlepszym wyborem jest zmywarka. W przypadku niektórych sosjerek niemożliwe jest mycie w zmywarce bez szkody dla struktury materiału. Jednak sosjerki porcelanowe są przystosowane do mycia w zmywarce, która usunie bez trudu pozostałości po nawet najbardziej zawiesistym sosie, nie rysując powierzchni porcelany. To bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy po imprezie można wszystkie naczynia włożyć do zmywarki i nie trzeba dzielić ich na przeznaczone do mycia ręcznego i mechanicznego.  

Sosjerki dla kolekcjonerów porcelany 

Jeśli kolekcjonuje się serwisy porcelanowe, nie może zabraknąć w nich sosjerek. Jeśli komplet przez nas zakupiony pozbawiony jest sosjerki, można braki łatwo uzupełnić. Na stronie nakrywamy.pl znajduje się porcelana na sztuki, a wśród niej również sosjerki. Nie tylko prezentują się nienagannie, ale także stanowią duże udogodnienie, dzięki któremu można nadać potrawie niepowtarzalny smak. Sosjerka może być również doskonałym upominkiem na parapetówkę, dla osoby która uwielbia gotować. Na pewno doceni taki prezent i będzie często z niego korzystać. Można ją zakupić również w ramach serwisu obiadowo-kawowego. Stworzy klimat nowego domu, w którym gotowanie jest pasją gospodarzy.