Podobne

Patery

Wśród pięknych filiżanek, imbryczków, cukiernic i mleczników nie może zabraknąć talerzy na ciasto. Spotkanie przy kawie staje się przyjemniejsze gdy popijając pyszną i aromatyczną kawę możemy zajadać się smacznym ciastem. Dlatego powinno ono być elegancko podane do stołu. Każda gospodyni domowa stara się, aby jak najlepiej przyjąć swoich gości.

Często wkłada w przygotowania całe serce, a wszystko po to aby zadowolić najbliższych. Poczęstunek jest jedną z głównych form gościnności. Nasze babcie od lat piekły wyśmienite placki serwując je podczas różnego rodzaju uroczystości.

Smaczne serniczki, pierniki, makowce czy mazurki wymagają dużo pracy dlatego powinny być podane do stołu w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo serwisy kawowo-herbaciane do których dołączony zostanie praktyczny talerzyk na ciasto oraz talerzyki do zakupienia na sztuki. Wysokiej jakości talerzyki na ciasto wykonane zostały z dobrego gatunku porcelany. Niezwykle odporna na stłuczenia oraz pokryta szkliwioną warstwą zachwyca różnorodnością form i fasonów.

Talerzyk na ciasto jest nieco większy od zwykłego talerzyka obiadowego. Służy komfortowemu podaniu do stołu większej liczby kawałków ciasta. Wśród talerzyków na ciasto wyróżniają się delikatne kształty z białą dekoracją oraz ekstrawaganckie wzory. Każdy z nas może dobrać coś idealnego do siebie.

Oferta jest skierowana zarówno dla miłośników tradycyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych. Ciasto podane na wysokiej klasy porcelanowych talerzach z pewnością będzie wyglądać przepysznie. Delikatna powierzchnia naczyń w połączeniu z takimi smakołykami wzbogaci każde towarzyskie spotkanie.

Jeżeli zależy nam na dopięciu każdego najdrobniejszego szczegółu przyjęcia czy też spotkania z przyjaciółmi zainwestujmy pieniądze w naczynia, które są tego warte. Wysokiej jakości, piękne talerze na ciasto pokryte lśniącą warstwą szkliwa z pewnością będą piękną ozdobą naszego stołu, która posłuży nam przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.