Podobne

Pozostałe

Dodatkowa porcelana pełni w kuchni przede wszystkim rolę uzupełniającą. Trudno jednak wyobrazić sobie wygodne prowadzenie gospodarstwa domowego bez udziału wielu przydatnych artykułów. Mogą one nie tylko pomóc w serwowaniu i nakładaniu potraw, ale również ułatwić ich spożywanie czy przygotowywanie. W ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanym, powszechnym zastosowaniu, które w każdej kuchni mogą okazać się absolutnie niezbędne. 

Wśród porcelany na sztuki znajdują się m.in. naczynia do przystawek, które znacznie ułatwiają ich serwowanie oraz bardzo estetycznie prezentują się na stole. W zależności od tego, jak liczna ma być użytkowa porcelana dodatki uzupełnić można o kolejne elementy. Do sosów i przystawek doskonale nadaje się rawierka, która jest w stanie nadać dodatkowej szlachetności każdej zastawie obiadowej. Uzupełnić można ją również o solniczkę i pieprzniczkę, a także zaprezentować gościom możliwość skorzystania z ładnego serwetnika. Niezwykłą praktycznością wyróżniają się również kieliszki i spodki do jajek, które ułatwiają ich podawanie oraz bardzo elegancko wyglądają. Wśród produktów dodatkowych znajdują się także m.in. podgrzewacze i czarki, o odpowiednio konsekwentnej stylistyce. 
  
Artykuły wykonane są porcelany wysokogatunkowej, która posiada błyszczącą, szkliwioną powierzchnię. Jej doskonała jakość sprawia, że powstałe z niej wyroby przez bardzo długi czas zachowują swój perfekcyjny wygląd. Wszystkie prezentowane dodatki porcelanowe cechuje nie tylko bardzo duża funkcjonalność, ale również doskonała estetyka. Dzięki harmonijnym i przemyślanym designom, szeroka gama produktów fantastycznie współgra z pełnymi zestawami obiadowymi i może w bardzo udany sposób podkreślić przemyślany wystój kuchni. Naczynia mogą być myte za pomocą zmywarki, a także stosowane w kuchence mikrofalowej.