• z 2
  • z 2

Do jajek

Porcelanowe kieliszki do jajek, czyli elegancki i wygodny sposób na spożycie produktu

Trzeba przyznać, że od pokoleń towarzyszą nam porcelanowe kieliszki do jajek w różnych wersjach. Oczywiście to nie jedyny materiał, z którego produkowane są tego typu akcesoria, jednak ten jest bardzo wytrzymały. Ponadto takie kieliszki zwyczajnie prezentują się świetnie na stole. To znacznie wygodniejsza forma spożywania specjałów, ponieważ jajko nie ślizga się oraz trzyma na miejscu. Nie zapominamy przy tym o doborze firm, które mają w swojej ofercie wyroby najwyższej jakości porcelany. Do tego grona zaliczylibyśmy Ambition, Lubianę, Tescomę, Sagaform i wiele innych marek. Ich doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w zachwycających produktach. Z nimi już nigdy nie położysz okrągłego przysmaku na talerzu, automatycznie skorzystasz z kieliszka.

Zaprezentowane kieliszki do jajek porcelana mogą wyróżnić się konkretnym kształtem

No właśnie, jeżeli zależy Ci na szczegółach, to koniecznie powinieneś rozpatrzyć nasze propozycje pod względem ich kształtu. Otrzymasz między innymi kieliszki do jajek porcelanowe okrągłe oraz kwadratowe. Te pierwsze bez wątpienia stanowią synonim klasyki. Z kolei kwadratowe dodadzą czegoś odrobinę nieoczywistego. Taki kształt jest obecnie bardzo modny, zatem koniecznie musisz zwrócić uwagę również na te warianty produktu. Natomiast ostateczna decyzja zależy od Ciebie.

Do tego zróżnicowana kolorystyka odpowiadająca Twoim preferencjom

Bez cienia wątpliwości biel stanowi klasyk, jednak oferujemy także inne kolory takie jak odcienie szarości, żółć czy czerwień. Otrzymujesz więc porcelanowe kieliszki do jajek odpowiadające Twoim upodobaniom. Takie kieliszki łatwo dopasujesz do określonego stylu pomieszczenia. Ponadto dane akcesorium nie jest dedykowane tylko użytkowi domowemu. Możesz wykorzystać produkt w swojej restauracji bądź hotelu. Goście na pewno docenią kunszt wykonania i tak kluczową formę dopełnienia wystroju.

Nie moglibyśmy pominąć trwałego materiału pod postacią porcelany

Wysokiej jakości porcelana na sztuki jest wytrzymałym, twardym materiałem. Obecność dodatkowego szkliwa sprawia, że całość wyróżnia niemała odporność na zarysowania czy odpryski. Ponadto kieliszki do jajek porcelanowe są bardzo łatwe w czyszczeniu. Jedzenie nie przywiera, a błyskawicznie się zmywa. No i do tego posiłki nie stygną szybko, potrawy długo utrzymują pożądane ciepło przez długi czas. Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się na długie lata. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony. Zapraszamy!