• z 73
  • z 73

Porcelana na sztuki

Wiele osób kolekcjonuje porcelanę. Nie zawsze są to całe komplety, a czasem pojedyncze elementy, takie jak kubki, filiżanki bądź talerzyki.  Na stronie nakrywamy.pl znajduje się szeroki wybór porcelany na sztuki. Warto się nią zainteresować, może to być zaczątek do stworzenia kolekcji i rozwijania swojej pasji. 

Porcelana na sztuki - szeroki wybór produktów

Wśród porcelany oferowanej na sztuki znajdziesz właściwie większość elementów poszczególnych kompletów, są tu zarówno talerzyki, jak i kubki czy filiżanki. Do nich można dobrać również pasujący dzbanek. Porcelana na sztuki może stanowić uzupełnienie posiadanej kolekcji lub być elementem dekoracyjnym domu, który nie jest wykorzystywany do spożywania posiłków i picia herbaty czy kawy. Bardzo często na komodach czy regałach, zwłaszcza we wnętrzach w stylach klasycznym i retro, stawiane są porcelanowe filiżanki, które podkreślają charakter wnętrza. 

Kiedy zbije się filiżanka z kompletu 

Choć porcelana oferowana na stronie nakrywamy.pl jest wykonana ze wzmocnionej na brzegach porcelany, to może się zdarzyć, że niefortunnie upadnie z wysokości i się zbije. Nie jest to powód do zmartwienia, gdyż dzięki możliwości zakupu porcelany na sztuki można uzupełnić swoją kolekcję o brakującą filiżankę bądź talerzyk. 

Porcelana na sztuki przystosowana do zmywarek i kuchenek mikrofalowych

Często szukając elementów serwisów obiadowych i kawowych zwraca się uwagę na to, czy mogą być myte w zmywarce. Ręczne mycie jest czasochłonne, a ponadto zużywa się więcej wody. Na szczęście porcelana oferowana na sztuki przeznaczona jest do mycia w zmywarce, w związku z czym chętniej się z nich korzysta również na co dzień. Ponadto przygotowując wcześniej ciepły posiłek nie musimy go podgrzewać na gazie, a zakupionych półproduktów nie musimy wkładać do naczynia żaroodpornego. Wszystko możemy podgrzać w kuchence mikrofalowej na tym samym talerzu, z którego będziemy jeść. Oszczędzamy więc miejsce w zmywarce i bezpośrednio zjadamy posiłek z pięknego porcelanowego talerza. 

Porcelana sprzedawana na sztuki - niepowtarzalny design    

Porcelanowe elementy serwisów sprzedawane na sztuki występują w wersjach minimalistycznych, białych, bez zdobień, bądź z reliefowym delikatnym zdobieniem, a także bardziej dekoracyjnych z drukowanymi na porcelanie grafikami, odpornymi na ścieranie podczas mycia w zmywarce. Kolorowa porcelana prezentuje się niezwykle efektownie i można ją dobrać do aranżacji wnętrza kuchni. Kubeczki i filiżanki z porcelany mogą stanąć na półkach bądź być zawieszone na specjalnych wieszakach na kubki. Można również wybrać pojemniki porcelanowe, w których doskonale przechowuje się zarówno herbatę, jak i kawę, a także sól czy cukier. Na blacie bądź półce mogą się również znaleźć kubki z pokrywką utrzymujące ciepłe napoje w odpowiedniej temperaturze. Elementy kupowane na sztuki, np. kubki i filiżanki, pakowane są w piękne zdobione opakowania, dlatego mogą być również świetnym prezentem dla kolekcjonera, a także miłośnika herbaty bądź kawy.