• z 4
  • z 4

Półmiski

Półmisy doskonale nadają się do serwowania różnego rodzaju znakomitych potraw, a także wytwornych przystawek oraz smakowitych przekąsek. Z tego względu obecność wyrobów porcelanowych tego typu jest obowiązkowa w każdej kuchni. Muszą one jednak spełniać wszystkie podstawowe wymagania, które dotyczą zarówno walorów wizualnych naczyń, jak i wygody ich użytkowania oraz ogólnej praktyczności. Nienaganny, estetyczny wygląd produktów, w połączeniu z dużym zróżnicowaniem stylistycznym i ogromną funkcjonalnością, daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne wyposażenia w niemal każdej kuchni

W ofercie znajdują się półmisy o bardzo zróżnicowanych formatach i krojach, a także produkty posiadające odmienne zastosowania. Wszystkie artykuły łączą jednak doskonałe właściwości, które wpływają na swobodę użytkowania naczyń w kuchni, a także podczas serwowania potraw na stole. Półokrągłe kwadratowe półmisy należą do niezwykle prestiżowych i nowoczesnych produktów. Wyróżniają się one nie tylko perfekcyjnym i oryginalnym wyglądem, ale są również poręczne i pojemne, dzięki czemu z powodzeniem służyć mogą jako element wyposażenia bogato zastawionego stołu. Półmisy i półmiski posiadają stylowe wykończenia, a także różne subtelne zdobienia i ornamenty.

Prezentowane produkty mogą zostać rozbudowane o kolejne elementy dostępne na sztuki. Porcelana z której są wykonane charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki temu półmisy mogą być stałym elementem wyposażenia kuchennego przez wiele lat, nie zdradzając przy tym żadnych oznak zużycia oraz widocznych zarysowań i przetarć. Jako uzupełnienie dowolnego, stylowego serwisu, oferowane produkty doskonale sprawdzają się przy okazji domowych obiadów, jak i na uroczystych, odświętnych przyjęciach, również w profesjonalnych restauracjach i stołówkach.