Podobne

Tadar Patelnie

Tadar - patelnie wyprodukowane w Polsce

Produkty polskiej produkcji w dużej mierze kojarzą się z wysoką jakością. Jedną z rozwijających się firm jest bez wątpienia Tadar. Patelnie polskiej marki charakteryzują się możliwością zdrowego smażenia przy użyciu relatywnie niewielkiej ilości tłuszczu. Wszystko to jest możliwe dzięki marmurkowej powłoce non-stick, w którą zostały wyposażone produkty firmy Tadar. Patelnie mają również bardzo wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, na co bardzo duży wpływ ma wykorzystanie aluminium przy okazji jej produkcji.

Patelnia Tadar - wiele możliwości

Czym powinna charakteryzować się wysokiej jakości patelnia? Tadar zdaje sobie sprawę z coraz większego rozstrzału przy okazji produkcji kuchenek. Niektóre z garnków i innych akcesoriów kuchennych innych producentów ograniczają się tylko i wyłącznie do jednego rodzaju kuchenek. Patelnia Tadar skonstruowana jest w taki sposób, aby była przystosowana do wszystkich rodzajów. Mowa tutaj zarówno o tradycyjnych kuchenkach gazowych, przez ceramiczne i elektryczne, aż po najnowsze rozwiązania w postaci kuchenek indukcyjnych.

Tadar - patelnia w zestawie z innymi produktami

Niemal całe wyposażenie kuchenne można stworzyć z produktów firmy Tadar. Patelnia w jednym rozmiarze może nie wystarczyć przy codziennym gotowaniu w kuchni. Niezależnie od rozmiaru, ergonomiczna rączka soft touch zapewnia ogromną łatwość w użytkowaniu. Technologia plastra miodu, z której zostało wykonane dno patelni w połączeniu z indukcyjnym dyskiem świadczy o najwyższym standardem wykonania oraz funkcjonalności. Nie można zapomnieć także o bezpieczeństwie, które zapewnia całkowity brak użycia szkodliwych substancji przy produkcji.

Patelnie Tadar z powłoką nieprzywierającą

Dla wszystkich miłośników ciekawych i alternatywnych rozwiązań, dostępne są również patelnie Tadar w dużej mierze przypominające akcesoria kuchenne. Czerwień i zieleń z neutralną rękojeścią bez wątpienia przywodzi na myśl nowoczesność i oryginalność. Przede wszystkim patelnie Tadar wykonane są z wysokiej jakości aluminium, oraz mogą być wykorzystywane nie tylko na kuchenkach gazowych, ale również na elektrycznych, a nawet na coraz bardziej popularnej indukcji. Wyjątkowy wygląd z całą pewnością znajdzie wielu fanów, również amatorów klasyki i tradycyjnych rozwiązań.