• z 4
  • z 4

Tescoma Patelnie

Tescoma - patelnie do przygotowywania pysznych posiłków

Bardzo często spotykamy się z problemem braku możliwości gotowania ciekawych dań przez problemy ze sprzętem. Z pomocą przychodzi Tescoma. Patelnie tej firmy zdecydowanie charakteryzująca się bardzo wysokim poziomem. Ze względu na swoją budowę zapewniają niezwykłą trwałość, odporność na wysokie temperatury oraz ścieranie się. Warto zwrócić uwagę na możliwości używania na różnych kuchenkach. Niektóre modele przeznaczone są do używania przy indukcji, natomiast inne mogą być używane na kuchenkach elektrycznych, gazowych oraz ceramicznych.

Tescoma - patelnia do naleśników różnych rodzajów

Jakie produkty specjalne oferuje nam Tescoma? Patelnia do naleśników bez cienia wątpliwości do nich należy. Antyadhezyjna powłoka sprawia, że wszelkie składniki używane do przyrządzenia ulubionego śniadania nie będą się przypalać, ani przywierać. Oszlifowane dno szybko się nagrzewa, dzięki czemu już po chwili od rozpoczęcia gotowania możemy cieszyć się ulubionym smakiem naleśników. Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt daje nam możliwość odpowiedniego manewrowania patelnią i właściwego rozprowadzenia składników na jej całej powierzchni. Smażenie naleśników z patelnią Tescoma należy do absolutnych przyjemności.

Tescoma - patelnia gwarantująca jakość i funkcjonalność

Wiele różnych rodzajów patelni dostosowanych do indywidualnych potrzeb - właśnie to znajdziemy w propozycji firmy Tescoma. Patelnia zawsze musi zostać dobrana pod własne wyposażenie kuchenne oraz jego preferencje. Niektóre modele mogą być użytkowane do wszystkich rodzajów kuchenek, inne przede wszystkim do indukcji. Warto również zwrócić uwagę na wiele możliwości materiałów, których do produkcji używa marka Tescoma. Patelnia może być oparta na stali nierdzewnej, lub aluminium. Niezależnie od naszego wyboru, możemy być pewni doskonałej jakości, przy jednoczesnej swobodzie użytkowania.

Tescoma - patelnia do grillowania w domu

Czy akcesoria kuchenne przystosowane do przygotowywania zdrowej żywności znajdują się w ofercie firmy Tescoma? Patelnia do grillowania to jedno z takich akcesoriów, które bez wątpienia można do tej grupy zaliczyć. Stereotypowe myślenie o smażeniu, a szczególnie grillowaniu potraw kieruje się w stronę dużej ilości tłuszczu oraz fatalnych skutków dla organizmu. Nic bardziej mylnego. Patelnia do grillowania posiada specjalnie przystosowane dno, które ogranicza użycie tłuszczu do absolutnego minimum. Podobnie jak znaczną większość produktów firmy Tescoma, istnieje możliwość mycia jej w zmywarce.