• z 4
  • z 4

Tescoma Garnki

Tescoma - garnki idealne

Marka Tescoma to pochodząca z Czech firma, która już dawno zdobyła serca nie tylko Polaków, ale także sympatyków gotowania w całej Europie. Znana jest ze swojej solidności i dokładności. Oferuje najwyższej klasy akcesoria kuchenne, w tym zestaw garnków Tescoma. To zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji, jaką może wykonać każdy, komu zależy na porządnym wyposażeniu swojej kuchni. Garnki Tescoma to produkty wysokiej klasy: bardzo wytrzymałe, nowoczesne, funkcjonalne oraz niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Spraw sobie zestaw garnków Tescoma

Garnki Tescoma zyskały swoją popularność przede wszystkim za sprawą solidnej konstrukcji i wygody w użytkowaniu. Są one stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia długą żywotność produktów oraz ich elegancki i schludny design. Z tego właśnie słynie marka Tescoma. Garnki te są dodatkowo wyposażone w praktyczny system regulacji pary i cedzenia oraz dopasowaną pokrywkę żaroodporną, która pozwala na łatwą kontrolę podczas gotowania bez potrzeby niewygodnego podnoszenia nakrycia garnka. Pokrywki posiadają trzy tryby pracy: bez otworu do odprowadzania pary, z małym otworem do odprowadzania pary oraz z dużym otworem do odcedzania.

Praktyczny i tani garnek Tescoma 

Jakie naczynia produkuje marka Tescoma? Garnki, które są wygodne i nigdy nie zawodzą, a przy tym można je kupić w naprawdę przystępnej cenie! Co ważne, są to produkty przystosowane do użytku na kuchence każdego typu: gazowej, elektrycznej, ceramicznej czy indukcyjnej. Możesz je także bezpiecznie włożyć do piekarnika! Garnek Tescoma jest w pełni odporny na uszkodzenia, zarysowania oraz wszelkie odkształcenia powstające w wyniku wysokiej temperatury. Jednocześnie są to naczynia wyposażone w nowoczesny system szybkiego nagrzewania się i równomiernego rozprowadzania ciepła wewnętrz, dzięki czemu gotowanie przy użyciu garnków marki tescoma staje się szybsze, przyjemniejsze i łatwiejsze!

Garnki Tescoma dla nowoczesnej kuchni

Zestaw garnków Tescoma dedykowany jest przede wszystkim osobom, które stawiają na wygodę i nowoczesność. Są to naczynia najwyższej klasy, które dodadzą twojej kuchni nie tylko funkcjonalności, ale także stylu. Ich niebanalny design czyni je produktami niezwykle eleganckimi, które świetnie wyglądają w nowoczesnej kuchni. Warto dodać, że każdy garnek Tescoma można bez problemu myć w zmywarce, ponieważ zastosowany w produkcji solidny materiał jest w pełni odporny na działanie wysokich temperatur i detergentów.