Gerlach Smart Black

Nowoczesny design i bezpieczeństwo pracy w kuchni

Noże Kuchenne Gerlach Smart Black 994 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i staranność wykonania. Noże umieszczone zostały w bloku o walcowatym kształcie, który został zaprojektowany z systemem patyczków, ułatwiających  wkładanie i wyciąganie. 

Blok został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, dzięki czemu można dopasować go do każdej aranżacji kuchni, a do tego prezentuje się niezwykle elegancko. 5 noży z zestawu Gerlach Smart Black 994 zostało umieszczonych  w dwóch rzędach. Wśród nich znalazł się nóż z ząbkami do krojenia chleba, nóż do jarzyn, nóż szefa kuchni, a także dwa uniwersalne noże kuchenne. 

Rękojeść każdego z noży, podobnie jak blok, wykonana jest z tworzywa sztucznego i jest antypoślizgowa, co zapewnia bezpieczeństwo podczas krojenia składników potraw. Ostrza noży wykonane są ze stali nierdzewnej, pokrytej warstwą chromowaną. Wśród zestawów oferowanych na stronie nakrywamy.pl znajdują się również dodatkowe akcesoria, tj. ostrzałki do noży, nożyce do drobiu, czy deska do krojenia.