Gerlach Deco Black

Zestaw eleganckich drewnianych noży bez wątpienia przyda się w każdym domu. Wybierając akcesoria kuchenne zwracamy szczególną uwagę na to, by były nie tylko funkcjonalne ale i estetycznie wykonane. Szczególną uwagę warto poświęcić na wybór noży. Odgrywają one niezwykle istotną rolę gdy gotujemy. Bez odpowiednio ostrych, wygodnych noży trudno będzie przyrządzić wiele z naszych ulubionych dań. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, by noże, które wybieramy, były elegancko wykonane. To sprawi, że staną się one atrakcyjnym uzupełnieniem aranżacji naszej kuchni.

Jeśli chcą Państwo zakupić noże wysokiej jakości, które posłużą Państwu przez lata, warto zdecydować się na produkty renomowanej polskiej marki Gerlach. Z pewnością warto zwrócić uwagę na noże kuchenne Gerlach Deco Black 991A. To noże, które z pewnością spodobają się każdemu, kto lubi ponadczasowe, eleganckie rozwiązania. Tego rodzaju noże możemy kupić i mieć pewność, że posłużą nam przez lata, doskonale nadają się również na prezent.

Zestawy noży z linii Gerlach Deco Black 991A charakteryzują się eleganckim, ponadczasowym designem. Noże te są niezwykle ostre. Związane jest to z faktem, że ich ostrza zostały wykonane z nierdzewnej stali molibdenowo-wanadowej X50CrMoV15. Rękojeść noża, w kolorze czarnym, zrobiona jest z tworzywa ABS. Jest ono bardzo ergonomiczne i antypoślizgowe, co zwiększa komfort użytkowania.

Każdy z noży w zestawie został oznaczony miniaturowym obrazkiem u nasady rękojeści, dzięki któremu łatwo rozpoznają Państwo jego funkcję. Noże zapakowane są w elegancki blok wykonany z lakierowanego bukowego drewna, dzięki czemu ich przechowywanie jest bardzo proste. 

W ofercie firmy Gerlach znajdą państwo różne zestawy noży kuchennych z linii Gerlach Deco Black 991A, niektóre z nich zawierają również dodatkowe akcesoria, takie jak ostrzałki czy deski do krojenia.