Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Modern Czarne

Każda kuchnia powinna być wyposażona w komplet profesjonalnych noży. Marka Gerlach posiada w swojej ofercie produkty o niezwykle wysokiej jakości, dzięki czemu jest to doskonały wybór. Warto zaopatrzyć się w noże Gerlach Modern Czarne 993. Jest to zestaw posiadający 6 elementów - blok oraz 5 noży o różnorodnym zastosowaniu. Znajdują się wśród nich dwa noże kuchenne o różnej długości, specjalne modele do jarzyn oraz do chleba, a także nóż szefa kuchni.

Blok wykonany został z lakierowanego drewna bukowego, dzięki czemu jest on niezwykle elegancki. Równie efektownie prezentują się noże, dlatego zestaw ten doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Jest on również doskonałym pomysłem na ekskluzywny prezent. Idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin, świąt czy ślubu. Dzięki ozdobnemu pudełku, całość prezentuje się niezwykle stylowo.

Noże kuchenne Gerlach wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej molibdenowo-wanadowej X50CrMoV15. Dzięki temu są niezwykle trwałe oraz nie ulegają korozji. Cechują się również wysoką sprężystością, co sprawia że są wytrzymałe i odporne na pęknięcia. Dodatkowo posiadają trwałe ostrza, o bardzo dobrych właściwościach tnących. Są także łatwe w czyszczeniu.

Noże Gerlach Modern Czarne 993 zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Posiadają one antypoślizgową rękojeść, co ułatwia ich sprawne utrzymanie. Ergonomiczny kształt dodatkowo idealnie dopasuje się do dłoni, zwiększając komfort użytkowania. Natomiast masywny blok zachowa stabilną pozycję, która zabezpieczy go przed upadkiem.

W asortymencie sklepu znajdują się różne wersje oferowanego zestawu noży. Wśród nich znajdują się warianty z dodatkowymi elementami, na przykład z deską do krojenia, ostrzałką oraz zestawem drewnianych akcesoriów kuchennych. Dzięki temu można wybrać komplet noży, wraz z niezbędnymi przyborami