Gerlach Loft

Nad wyborem odpowiednich noży warto się dobrze zastanowić. Do krojenia i przygotowywania ulubionych potraw potrzebne będzie odpowiednie narzędzie. W sklepach, co prawda, dostępnych jest wiele rodzajów noży kuchennych, jednak nie wszystkie z nich są dobrej jakości. Kupujemy je skuszeni niską ceną, jednak szybko niszczą się i tępią. Po krótkim czasie okazuje się, że musimy je wymienić na nowe, czeka więc nas ponowny wydatek. Z tego powodu warto od razu zainwestować w noże dobrej jakości. Warto zakupić solidny zestaw noży, które będą nie tylko niezawodne, ale i estetyczne.

Jeżeli szukasz eleganckich i stylowych noży do swojej kuchni, zwróć uwagę na zestawy noży z linii Gerlach Loft. To propozycja znanej i cenionej polskiej marki Gerlach, która z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni - szczególnie zaś umeblowanej w nowoczesnym, industrialnym stylu. Tego rodzaju noże kuchenne są wyjątkowo ostre, praktycznie niezniszczalne, ze względu na atrakcyjny design mogą stanowić ciekawy element aranżacji wnętrza lub doskonały pomysł na prezent.

W skład linii noży kuchennych marki Gerlach Loft wchodzi niż santoku, który doskonale sprawdza się zarówno do krojenia warzyw czy owoców, jak i cięcia mięsa bez kości, dwa noże kuchenne o rozmiarach 5 i 8 cali, nóż do chleba, nóż do jarzyn. Możemy wybrać zestaw w skład którego wchodzą nie tylko noże Gerlach Loft, ale i dodatkowe akcesoria, takie jak ostrzałki, deski czy nożyce do drobiu.

Noże Gerlach Loft wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ich rękojeść została zrobiona z materiału ABS. Jest ergonomiczna i antypoślizgowa, co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Do przechowywania noży przeznaczony jest solidny, elegancki blok z lakierowanego drewna bukowego. Na rękojeści każdego z noży znajduje się miniaturowy symbol, dzięki któremu łatwo odgadniesz jego przeznaczenie.