Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Ambiente Magnetic

Gerlach Ambiente Magnetic – obowiązkowo w każdej kuchni

Kolekcja Gerlach Ambiente Magnetic to synonim tego, co najlepsze. Działająca od ponad 260 lat polska marka, która doczekała się logo sygnowanego koroną, stała się wyznacznikiem jakości dla najważniejszych w kuchni produktów, takich jak noże, sztućce czy zastawa kuchenna. W Nakrywamy.pl oferta Gerlach stanowi stałą i bogatą pozycję wszystkiego, co powinno znaleźć się w kuchni i nie tylko.

Kolekcja Gerlach Ambiente Magnetic – wszystko na swoim miejscu

Gerlach Ambiente Magnetic jest kolekcją kompletną, zawierającą zestaw najczęściej używanych w kuchni noży. W zależności od potrzeb każdy zestaw Ambiente Magnetic można rozbudować o solidną dębową deskę do krojenia, która nie tylko prezentuje się bardzo elegancko, ale przede wszystkim pozwala utrzymać w należytym porządku noże, ostrzałkę do noży, solidne nożyce do drobiu wykonane ze stali, czy tasak do ziół. Każdy znajdzie coś dla siebie, a dostępne warianty o różnej zawartości pozwolą na skompletowanie prezentu doskonałego.

Noże Gerlach Ambiente Magnetic – kompletna oferta

Kluczowym elementem każdego zestawu są noże Gerlach Ambiente Magnetic. To aż 5 sztuk noży wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 z dodatkiem chromu i rękojeścią NON-STICK. W zestawie znajdziemy nóż szefa kuchni z dużym 20-centymetrowym ostrzem, ząbkowany nóż do chleba również z ostrzem o długości 20 cm, dwa noże kuchenne 20 i 12,5 cm, oraz niewielki i poręczny nóż do jarzyn z ostrzem o długości 10 cm. I taki właśnie komplet całkowicie zaspokaja zapotrzebowanie na podstawowe narzędzia, jakie powinny znaleźć się w każdej kuchni. Ambiente Magnetic i nic więcej nie potrzeba.

Wybierz noże Gerlach Ambiente Magnetic w Nakrywamy.pl i ciesz się bezpiecznymi zakupami

Noże Gerlach Ambiente Magnetic dostępne w ofercie Nakrywamy.pl to oferta doskonała. Za relatywnie niewielką kwotę otrzymujemy najwyższej jakości zestaw dostosowany do potrzeb, wyprodukowany przez uznaną na całym świecie polską firmę. Kupując u nas, w zasadzie nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka. Towar jest w pełni ubezpieczony, a w razie jakichkolwiek wątpliwości można go odesłać w ciągu 30 dni bez podania przyczyny. W przypadku uszkodzenia paczki podczas transportu, zwracamy pieniądze. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością doradzimy w wyborze najlepszych zakupów. Za towar o wartości od 345 złotych, oferujemy wysyłkę gratis. Zapraszamy na zakupy do Nakrywamy.pl. To się naprawdę opłaca.

Doskonałe noże kuchenne Gerlach Ambiente 977 będą odpowiednim uzupełnieniem wyposażenia kuchni. W zestawie drewniana, lakierowana deska z listwą magnetyczną, który charakteryzuje się prostym, nowoczesnym, designem. Dzięki temu łatwo można po nie sięgać. W zestawie Gerlach Ambiente 977 znajduje się 5 noży, niezbędnych do przygotowywania posiłków. Wśród nich znajdziemy: nóż do jarzyn, nóż do chleba, nóż szefa kuchni, a także dwa uniwersalne noże kuchenne, o długościach ostrzy 11 i 20 cm. 

Chromowane wykończenie noży ze stali nierdzewnej doskonale wpisuje się w nowoczesny wystrój kuchni, a dodatkowo zapewnia trwałość i niezawodność. Wszyscy ceniący sobie prostotę i funkcjonalność docenią noże Gerlach Ambiente 977, renomowanego producenta sztućców i noży kuchennych. Można zakupić również zestawy rozszerzone wyposażony w  drewnianą deskę, prętową ostrzałkę do noży lub ostrzałkę do noży 2w1, z funkcją wygładzania, nożyce do drobiu, a także drewniane akcesoria kuchenne. Różnorodnie skomponowane zestawy Gerlach Ambiente 977 dostępne są w naszym sklepie.