Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Prestige

Noże Gerlach Prestige – nowoczesność i precyzja

Noże Gerlach Prestige dostępne w naszym sklepie internetowym nakrywamy.pl cechują się doskonałym wykonaniem oraz wyjątkowym designem. Niepowtarzalny wygląd noży z linii Gerlach Prestige sprawia, że pasują do każdej nowoczesnej kuchni. Precyzyjnie wykonaną rękojeść docenią nawet najbardziej wymagający. Noże Gerlach Prestige sprawdzą się do codziennego gotowania. To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań w swojej kuchni, a także produktów wyróżniających się minimalistycznym i stylowym wzornictwem.

Zestaw noże Gerlach Prestige – co zawiera?

W Twojej kuchni doskonale sprawdzi się nowoczesny i praktyczny zestaw. Noże Gerlach Prestige w bloku pokrytym stalową powłoką spełnią Twoje oczekiwania. Blok jest stabilny i minimalistyczny, dlatego doskonale zaprezentuje się na każdym kuchennym blacie. Komplet zawiera pięć uniwersalnych noży o różnych funkcjach. W skład wchodzi nóż szefa kuchni, nóż uniwersalny, Santoku, stekowy oraz do jarzyn. W naszej ofercie znajdziesz także noże Gerlach Prestige w zestawie z drewnianą deską, ostrzałką, stalowymi nożycami lub tasakiem do ziół. Z pewnością uda Ci się znaleźć zestaw dostosowany do Twoich potrzeb!

Noże Gerlach Prestige – z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Noże Gerlach Prestige zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół oraz z wykorzystaniem wysokiej jakości stali nierdzewnej X30Cr13. Dodatek chromu chroni noże przed korozją. Są trwałe, odporne i pozostaną w nienagannym stanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Warto pamiętać o tym, że noże Gerlach Prestige zaleca się myć ręcznie. Dzięki temu możemy wydłużyć ich żywotność i zapobiec ewentualnym zniszczeniom, jakie mogą pojawić się pod wpływem wysokiej temperatury w zmywarce oraz działania środków chemicznych. Posiadają oryginalne opakowanie producenta oraz 2-letnią gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zestaw noży Gerlach Prestige – komfort użytkowania

Każdy nóż posiada ergonomiczną, stalową rękojeść pokrytą powłoką typu ABS. Dzięki temu nóż nie ślizga się i doskonale leży nawet w wilgotnej dłoni. To gwarancja bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Noże są idealnie wyważone, a długość ostrza jest odpowiednio dostosowana do długości rękojeści. Blok na noże posiada system patyczków, który ułatwia wyciąganie i wkładanie noży. Zestaw - noże Gerlach Prestige zadowoli nawet najbardziej wymagających. Nowoczesne, trwałe i idealnie wyważone noże sprawią, że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.