Gerlach Natur

Noże Gerlach Natur – nowoczesne z elementami drewna

Noże Gerlach Natur przypadną do gustu wszystkim fanom nowoczesnego i prostego wzornictwa. Zastosowane drewniane elementy inspirowane naturą sprawiają, że noże prezentują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Drewno jest materiałem, który nigdy nie wychodzi z mody. Zawsze prezentuje się niezwykle stylowo i wprowadza do wnętrza przytulny klimat. Noże Gerlach Natur dostępne są w matowym bloku z drewna dębowego, dzięki czemu świetnie zaprezentują się na każdym kuchennym blacie. To rozwiązanie, które sprawia, że nasze ulubione noże możemy mieć zawsze pod ręką podczas codziennego gotowania.

Zestaw noże Gerlach Natur – solidne wykonanie

Noże Gerlach Natur charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Twardość ostrzy w skali Rockwella wynosi 53-54 HCR. Została dostosowana w taki sposób, aby zapewnić ostre i precyzyjne cięcie, a jednocześnie zminimalizować prawdopodobieństwo złamania się ostrza, nawet podczas intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni do każdej kuchni zestaw. Noże Gerlach Natur są ostre i trwałe. Ostrza są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej X50CrMoV15 odpornej na korozję. Dodatek molibdenu oraz wanadu podnosi odporność na ścieranie i zmniejsza kruchość ostrza.

Noże Gerlach Natur usprawnią pracę w Twojej kuchni

Noże Gerlach Natur z pewnością usprawnią pracę w Twojej kuchni. Dzięki wysokiej jakości wykonania pozostaną niezawodne przez długi czas. Ergonomiczna, drewniana rękojeść zapewnia pewny chwyt, co jeszcze bardziej podnosi wygodę użytkowania. Noże znajdują się w bloku reklamowym, dzięki czemu możemy je mieć zawsze pod ręką i sięgnąć po nie wtedy, kiedy tylko potrzebujemy. Noże Gerlach Natur są idealnie wyważone, gwarantując dużą wygodę podczas krojenia. Na każdej rękojeści umieszczone są specjalne symbole, które wskazują na zastosowanie konkretnego noża. Noże Gerlach Natur bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Warto jednak pamiętać, że zaleca się myć je ręcznie. Ze względu na wysoką temperaturę wody w zmywarce oraz działanie środków chemicznych, ostrze lub rękojeść noży mogą ulec uszkodzeniu.

Zestaw noże Gerlach Natur – co wchodzi w jego skład?

Zestaw noże Gerlach Natur zadowoli nawet najbardziej wymagających. W jego skład wchodzi pięć noży o różnych funkcjach, w zależności od wykończenia i wielkości. W zestawie znajdziesz między innymi uniwersalny nóż do siekania, do krojenia mięsa lub wędlin oraz nóż do pieczywa. W naszej ofercie znajdziesz komplety noży w zestawie z deską dębową, tasakiem do ziół lub ostrzałką. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz zestaw dla siebie!