Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gerlach Modern Białe

Szukasz odpowiedniego zestawu noży do swojej nowoczesnej kuchni? Noże kuchenne z linii Gerlach Modern 993 mogą być idealnym rozwiązaniem. Przeczytaj, czym charakteryzują się noże Gerlach Modern 993.

Wybierając noże do swojej kuchni, warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Produkty firmy Gerlach od wieków słyną ze swojej niezwykłej jakości. Firma Gerlach została założona w 1760 roku przez Filipa Szaniawskiego. Jej produkty szybko zdobyły rozgłos, co sprawiło, że sam car Mikołaj I nadał jej znaczące wyróżnienie - możliwość znakowania wyrobów znakiem korony.

Od tamtego czasu produkty firmy Gerlach nieprzerwanie cieszą się uznaniem wśród klientów. Noże firmy Gerlach wykonywane są przy pomocy technologii, która gwarantuje niezwykłą precyzję ich wykonania. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i dobrze wyważone. 

Noże Gerlach Modern 993 doskonale nadaje się do każdej nowoczesnej aranżacji kuchni. To noże całostalowe, w całości zostały one wykute z nierdzewnej stali molibdenowo-wanadowej. Materiał ten gwarantuje, że noże są odporne na pękanie, cechują się wysoką twardością i sprężystością. Także rękojeść noży z tej linii jest nierdzewna, co gwarantuje maksymalną higienę. Nóż został zaprojektowany w taki sposób, by być jak najbardziej ergonomiczny i wygodny w użyciu.

Zestawy noży z linii Gerlach Modern 993 oferowane są w eleganckim, bukowym bloku. Dzięki temu niezwykle atrakcyjnie będą prezentować się w Państwa kuchni, a ich przechowywanie stanie się bardzo wygodne. Zestawy noży z tej serii mogą Państwo nabyć w atrakcyjnych cenach z dodatkowymi akcesoriami przydatnymi w kuchni, takimi jak: ostrzałki do noży, deski bukowe do krojenia czy nożyce do drobiu. 

Zestawy noży Gerlach Modern 993 prezentują się niezwykle elegancko, dlatego też z powodzeniem możemy kupić je na prezent. Z pewnością przydadzą się w każdym domu.