Bulionówki

O tym jak bardzo Polacy kochają zupy wie chyba każdy. Smaczne posiłki o konsystencji kremu, gęste bądź rzadkie. W każdej formie stanowią źródło bezcennych witamin. Ale należy pamiętać, że podając do stołu zupę liczy się także forma jej podania. Szczególnie jest to ważne podczas jakichkolwiek przyjęć na których chcielibyśmy się wykazać, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Bulionówki

Wśród naczyń na zupę wyróżniamy talerze głębokie oraz praktyczne miseczki tj. bulionówki. Talerze świetnie sprawdzą się do podawania pierwszego dania, natomiast bulionówki do podawania gorącego posiłku późnym wieczorem. Proponujemy zatem wygodne i eleganckie bulionówki, które pomogą nam serwować zupy.

W naszej ofercie znajdą Państwo bulionówki w przeróżnych fasonach. Począwszy od bulionówek w tradycyjnych i prostych formach po ekstrawaganckie wzory. Każda z nich jest ciekawa i każda z nich przykuwa swoją uwagę. Ponadto są one solidnie wykonane z wysokiej klasy porcelany. Wyposażone w specjalne uszy umożliwiają wygodne spożywanie zup, zwłaszcza o rzadszej konsystencji, które kosztujemy często poprzez przechylenie naczynia.

Dodatkowo do bulionówki producenci dołączają praktyczny spodek, który chroni przed powstawaniem plam na obrusie oraz umożliwia komfortowe przenoszenie. Na spodku bulionówki możemy także położyć dodatek do zupy np. chlebek który smakowicie będzie się prezentować na talerzyku.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz różnego typu bulionówek wykonanych z porcelany. Bulionówki porcelanowe są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Solidne wykonanie oraz gładka szkliwiona powierzchnia chroniąca przed stłuczeniem i zarysowaniami to tylko jedne z licznych zalet porcelanowych bulionówek. Znajdziemy je w ofercie serwisów obiadowych, ale także na sztuki. Daje to nam możliwość dokupienia bulionówek w każdym momencie bez konieczności kupowania kolejnego serwisu obiadowego. W zależności od potrzeb możemy dokompletować bulionówki porcelanowe w identycznym fasonie.

Smaczny żurek, barszczyk, pomidorowa czy też inne z zup podane w jednej z naszych bulionówek będą wyglądały wyśmienicie. Natomiast różnego rodzaju dekoracje oraz kształty wzbogacą wnętrze każdej jadalni. Klasycznie białe czy też w barwnej dekoracji zachwycą z pewnością każdego z gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.