Kubki

Złote kubki – stylowy element wnętrz

Gorąca kawa z mlekiem potrafi umilić każdy poranek, a ziołowy napar pozwala wyciszyć się wieczorem i zrelaksować po długim dniu. Będą smakowały jeszcze lepiej, gdy zostaną zaserwowane we właściwy sposób. Złote kubki sprawią, że będzie można delektować się swoim ulubionym naparem i jednocześnie podziwiać ich walory wizualne. W ofercie Nakrywamy znajdziesz naczynia o różnej pojemności i estetyce, które cechuje najwyższa jakość. Spraw, by Twój dom błyszczał i już dziś wybierz coś dla siebie!

Złoty kubek – idealny do biura i domu

Złoty kubek może towarzyszyć swojemu właścicielowi zarówno w pracy, jak i w wolnych chwilach. Znakomitym pomysłem jest zakup kilku sztuk na potrzeby biura. Podana w nich herbata lub espresso będzie prezentować się niezwykle elegancko i z klasą, a zarazem oryginalnie. Postawiony na biurku będzie stanowił jego ozdobę i trudno będzie go pomylić z innymi naczyniami. Z pewnością wzbudzi również zainteresowanie przyjaciół i krewnych, którzy otrzymają w nim wybrany przez siebie napój.

Estetyczne kubki. Złote i we wzory

Jeśli chodzi o dostępne w asortymencie Nakrywamy kubki, złote elementy przybierają rozmaite formy. Najczęściej jest to pasek umieszczony na brzegach naczynia albo uchwyt. Nie brakuje jednak bardziej fantazyjnych opcji, które już z oddali przykuwają wzrok, stwarzając wrażenie przepychu i bogactwa. To na przykład wzory roślinne i geometryczne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Kubki stanowią połączenie złota i takich kolorów jak między innymi:

  • biały
  • różowy
  • czerwony
  • czarny
  • zielony.

Śmiało można więc stwierdzić, że każdy wybierze coś dla siebie. Warto również zwrócić uwagę na ich kształt. Klasyczne, lekko zaokrąglone propozycje zachwycają swoim subtelnym charakterem. Te o ostrych krawędziach również są interesujące. Niektóre mają gładką powierzchnię, inne zaś pokryto dekoracyjnymi żłobieniami.

Kubek złoty wysokiej jakości

Z uwagi na swój imponujący wygląd, kubek złoty to idealny prezent dla bliskich osób. Jest praktyczny, a do tego wykonano go ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Większość modeli powstała z porcelany. Nie oznacza to jednak, że są kruche. Zadbano o to, by tworzywo odpowiednio wzmocnić, dzięki czemu z naczyń można korzystać bez obaw i na co dzień, a nie tylko od święta. Są odporne na zarysowania i stłuczenia. W naszym sklepie posiadamy kubki porcelanowe renomowanych producentów, którzy stanowią gwarancję nienagannej jakości. To między innymi: Tadar, Ambition i Kutahya. Serdecznie zachęcamy do tego, by się z nimi zapoznać.