Gerlach Retro komplety

Mając na uwadze różne gusta swoich klientów Producent Gerlach stworzył linie sztućców o dość niecodziennym fasonie. Sztućce stołowe Gerlach Retro to odwołanie się do klasyki i tradycji lat minionych. Tworzono wtedy przedmioty o niebanalnych kształtach, które były symbolem przepychu i bogactwa.

Sztućce kuchenne Gerlach Retro charakteryzują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem, niepowtarzalną ornamentyką oraz grubością stali. Model retro jest jednym z bardziej masywnych sztućców co gwarantuje ich niezaprzeczalną trwałość. Wspaniale trzyma się je w dłoni, gdyż są idealnie wyważone.

Wyróżniający się wygląd

Wśród wielu fasonów sztućców zasługują na szczególną uwagę. Wzór w stylu retro nadaje im niesamowitego piękna i elegancji. Cudownie będą się prezentować wśród tradycyjnej zastawy stołowej. Ich błyszcząca, wypolerowana na lustrzany połysk powierzchni z pewnością zachwyci zarówno domowników jak i zaproszonych gości.

Każda z okazji czy to zwykły posiłek czy też rodzinna uroczystość zamieni się w iście królewski poczęstunek. W naszej ofercie znajdą Państwo komplety sztućców przeznaczone dla 6 oraz 12 osób, a także dodatki co tych kompletów tj., łyżeczki do kawy, widelczyki do ciasta. Zestawy są zapakowane w eleganckie opakowania flokowe, skrzynie i kasety drewniane oraz walizki skórzane.

Ponadto możecie zakupić Sztućce stołowe Gerlach Retro na sztuki w zależności od potrzeb i stworzyć własny, wymarzony komplet sztućców. Niezależnie od tego jaki komplet wybierzecie pewne jest, że będą Wam one służyć przez wiele lat.