Gerlach Retro na sztuki

Sztućce Gerlach 21A Retro to unikalna kolekcja znanego i cenionego producenta wyrobów dla kuchni i jadalni. To co wyróżnia linię Retro to niespotykany design nawiązujący do dawnej zastawy stołowej. Projektanci firmy zadbali jednak o to, by produkty sprawiały wrażenie lekkich, bardziej delikatnych niż stare i toporne noże i widelce. Przez to sztućce są bardzo zgrabne, mają dobrą ergonomię i są bardzo dobrze wyważone. Dzięki ozdobnej rękojeści wykonanej w stylu vintage, kolekcja znakomicie sprawdzi się podczas wytwornych obiadów i kolacji. Z kompletu można również z powodzeniem korzystać na co dzień - będzie idealnie współgrał z prostą zastawą stołową, stanowiąc silny kontrapunkt. 

Komplet sztućców Gerlach 21A Retro to także idealny pomysł na luksusowy prezent. Na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym nieco staromodny, bardzo oryginalny styl. Szczególną uwagę należy zwrócić na zdobienia dodatkowych elementów, takich jak łyżeczki do cukru lub łopatki do tortów, które są małymi dziełami sztuki i z pewnością będą wymarzonym upominkiem dla wielbicieli odrobiny luksusu. Retro to kolekcja która zalicza się do segmentu premium i zaprojektowana została z myślą o koneserach. 

Firma Gerlach od wielu lat słynie z najwyższej jakości. Linia Retro wykonana została z szlachetnej stali nierdzewnej o lustrzanym połysku. Już na etapie produkcji wyroby marki Gerlach poddawane są rygorystycznym kontrolom, które mają za zadanie potwierdzić wytrzymałość i doskonałość danej linii. Dowodem potwierdzającym wiarygodność producenta jest wieczysta gwarancja na sprzedawane wyroby