Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Gerlach Tune komplety

Pośród bogatej oferty wyrobów firmy Gerlach znaleźć można produkty zróżnicowane nie tylko pod względem wyglądu i zastosowania, ale również także ceny. Sztućce Gerlach Tune to nowość w segmencie ekonomicznym. Ich cechą charakterystyczną jest prosty, nieprzekombinowany kształt, który ma szansę przypodobać się przede wszystkim miłośnikom praktycznych, a zarazem tradycyjnych rozwiązań. Renoma firmy Gerlach zauważalna jest nie tylko w stylowej estetyce prezentowanych wyrobów, ale również ich ogromnej funkcjonalności, a także niezwykle atrakcyjnej, korzystnej cenie. 

W ofercie znajdują się sztućce Gerlach Tune dostępne w kompletach dla sześciu i dwunastu osób, a także w formie pojedynczych egzemplarzy określonego elementu. Pełne zestawy zawierają standardowy zestaw obiadowy, składający się z czterech podstawowych sztućców. Są to tradycyjne noże, widelce i łyżki stołowe, a także mniejsze łyżeczki do herbaty. Wszystkie te elementy nabyć można również osobno. Sztućce Gerlach Tune sprzedawane w kompletach kilkuosobowych, pakowane są w oryginalne opakowania fiokowe. Do wielu z nich gratis dołączona jest torba prezentowa, pozwalająca na podarowanie gustownego zestawu bliskiej osobie.

Sztućce Gerlach Tune posiadają prosty kształt oraz minimalistyczny wygląd, dzięki czemu są bardzo wygodne i przyjemne w użyciu. Ich forma jest niezwykle smukła i oszczędna, dzięki czemu są w stanie idealnie prezentować się w jadalni o dowolnym charakterze. Pomimo atrakcyjnej ceny, wyroby wykonane są z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej, podlegającej bardzo rygorystycznej kontroli jakościowej. Wyroby wykończone są na wysoki połysk, dzięki czemu zawsze wyglądają bardzo elegancko i szlachetnie. Sztućce Gerlach Tune nie zdradzają oznak zużycia nawet przy długotrwałej eksploatacji, dlatego można z nich korzystać przez lata.