Chlebak czarny

Zupełnie przeciwieństwo jasnych modeli, dedykowany przestrzeniom kuchennym urządzonym w niecodzienny sposób, polecany koneserom nietypowych rozwiązań i miłośnikom czerni w najgłębszym wydaniu. Taki właśnie jest chlebak czarny, dostępny w ofercie naszego sklepu.

Chlebak czarny to wysoka jakość wykonania połączona z niepowtarzalną wersją kolorystyczną. W naszej ofercie dostępny zarówno w opcji matowej, w wysokim połysku, jak i formie stalowej na okrągłych nóżkach, stylizowanej na łódź podwodną. Ciekawym rozwiązaniem w kategorii chlebaków jest również zaokrąglony chlebak akrylowy, bardzo funkcjonalny, bo wyposażony w bambusową deskę do krojenia. Jego największym atutem jest wyjątkowa pojemność.

Stylowy chlebak czarny znaleźć się powinien w każdej kuchni urządzonej ze smakiem. To jakość na lata, gwarantująca pełnię satysfakcji.

Akcesoria kuchenne z naszego sklepu to najwyższa jakość wykonania i atrakcyjna cena. To także wybór największy z możliwych - dopasowany do indywidualnych potrzeb naprawdę wymagających klientów.