Podobne

Otwieracze do butelek

Niezastąpione w każdym domu zarządzanym przez kobiety, bardzo funkcjonalne i niezbędne wówczas, gdy do czynienia mamy z jakąś butelką. Takie właśnie otwieracze do butelek to akcesoria kuchenne z grupy "must have", które znaleźć się powinny w każdej kuchni.

W szerokiej i bogato urozmaiconej ofercie naszego sklepu, otwieracze do butelek dostępne są w różnorodnej postaci: począwszy od najprostszych, klasycznych i niczym niewyróżniających się modeli, po te bardzo nowoczesne, wymyślne i wielofunkcyjne.

Otwieracze do butelek w wersji klasycznej będą wyposażone jedynie w otwór do otwierania butelek właśnie, te zaś bardziej ekstrawaganckie to otwieracze z dwoma dźwigniami, wielofunkcyjne kelnerskie, czy wielofunkcyjne w opcji 3 w 1 - do puszek, butelek i słoików.

Współczesny wybór otwieraczy do butelek pozwala na dowolne skomponowanie własnego zestawu produktów lub zakup jednostkowego, niezniszczalnego i wykorzystywanego w wielu sytuacjach, produktu. Otwieracze w naszej ofercie to jakość w parze z atrakcyjną ceną. Niezmiennie.