• z 2
  • z 2

Wykrawacze

Różnorodnie wykorzystywane, zazwyczaj okrągłe, faliste bądź kwadratowe. Używane głównie do ciastek i ciasteczek, są jednak i takie, które najlepiej współpracują z cukinią czy miąższem arbuza. Wszystkie łączy jedno: są stworzone do idealnego wykrawania, a przy tym - dostępne są właśnie w ofercie naszego sklepu.

Wykrawacze różnorodnej maści służyć mają efektownemu przyrządzaniu potraw, dekorowaniu ich bądź wydrążaniu. Są rewolucyjnym dodatkiem do kuchni, w której gotuje się niestandardowo, bo z pomysłem. W kuchni tej również dużo się eksperymentuje, stąd rola wykrawaczy jest nieoceniona.

Wykrawacze jako ponadczasowe akcesoria kuchenne, wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znaleźć można także wykrawacze uniwersalne o urozmaiconej grubości wykrawania.

Wykrawacze to popularne i chętnie kupowane akcesoria, służące zwiększeniu wygody codziennych przygód kulinarnych. Dostępne są także w tematycznych zestawach - m.in. do tworzenia świątecznych czy bardziej tradycyjnych, uniwersalnych ciasteczek.