Podobne

Otwieracze do konserw

Niezastąpione w każdej kuchni, nieporównywalne z żadnym innym z akcesoriów kuchennych, otwieracze do konserw przydają się w wielu kuchennych sytuacjach. Pozwalają na szybkie otwarcie każdej, nawet najmniejszej puszki, dając możliwość efektywnego przygotowania popisowego dania.

Otwieracze do konserw w ofercie naszego sklepu dostępne są w różnorodnych modelach, kształtach i kolorach. Ich dużą funkcjonalność doceniają wszyscy, niezależnie od płci czy stopnia znajomości sztuki kulinarnej.
Ogromną popularnością cieszą się kieszonkowe otwieracze, dostępne w trzech kolorach: białym, zielonym i pomarańczowym. Duże zainteresowanie wzbudzają także otwieracze kompaktowe, metalowe, jak również bogato wyposażone, wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, wyprodukowane we Włoszech. 

Profesjonalne otwieracze przydadzą się zarówno w warunkach domowych, jak i gastronomicznych. Wykonane z materiałów najwyższej jakości, pozwalają na długoletnie, sukcesywne użytkowanie. Świetnie nadają się jako prezent. Akcesoria kuchenne to wybór doskonały.