Podobne

Szpikulce do grillowania

Niezbędne w trakcie towarzyskiego sezonu grillowego, stworzone z myślą o prawdziwych pasjonatach nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, szpikulce do grillowania zaliczane są do akcesoriów niezbędnych podczas posiłków z grillem w roli głównej.

Akcesoria kuchenne w naszym sklepie, to widelce teleskopowe z rękojeścią o długości aż 75 cm. Wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej, zakończone są rączką z drewna kauczukowca brazylijskiego, bardzo wytrzymałego nawet na częste użytkowanie.
Teleskopowa możliwość składania szpikulca pozwala na funkcjonalne przechowywanie widelca, bez uszczerbku na jego użyteczności. Produkty dostępne w naszej ofercie posiadają długą, 3-letnią gwarancję producenta.

Szpikulce do grillowania to doskonały pomysł na prezent dla pasjonatów nowoczesnych i wygodnych rozwiązań. O wiele przyjemniej bowiem spędzi się czas przy grillu, korzystając z profesjonalnych i specjalistycznych urządzeń i akcesoriów, dedykowanych grillowym przygodom właśnie. I choć sezon już minął, czas na zakupy zawsze jest odpowiedni.