Podobne

Wykrawacze spiralne

Nietypowe, bo wytwarzające cuda z pospolitych ziemniaków i marchwi - niewielkie urządzenia skrywające w sobie moc niepowtarzalnych możliwości. Takie są wykrawacze spiralne - akcesoria kuchenne, których wiele w bogatej ofercie naszego sklepu.

I choć wykrawacze spiralne różnić się mogą wielkością czy zastosowaniem - te do marchwi służą wykrajaniu okrągłych dekoracji, te do ziemniaków zaś - chipsowaniu i nadziewaniu na szpikulce, oba stanowią oryginalny dodatek do nowocześnie urządzonej kuchni.

Profesjonalne wykrawacze spiralne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy czym ich wyjątkowo atrakcyjne ceny kuszą klientów. Produkty dostępne w naszej ofercie cieszą się dużą funkcjonalnością i żywotnością, nadają się do mycia w zmywarkach i pozwalają na wprowadzenie nowej jakości do kuchni. Do tego świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach użytkowania domowego, jak i profesjonalnego, w gastronomii. Polecane są także na prezent, również bez większej okazji. Ich uniwersalność i ponadczasowość doceni każdy.