Podobne

Regulowane tarki

Ciekawie zaprojektowane, niezastąpione w każdej kuchni, idealne do owoców i warzyw. Takie właśnie są rewolucyjne regulowane tarki, o których nasze babcie nie mogły niegdyś marzyć.

Współczesne akcesoria kuchenne, dostępne w naszej ofercie, to wielość funkcjonalnych i wygodnych rozwiązań sprzyjających szybkiemu i efektownemu przygotowywaniu potraw.
Regulowane tarki sygnowane znaną marką Tescoma, wykonane są z wysokiej jakości plastiku, a wyposażone w trwałe i mocne ceramiczne ostrze, z możliwością regulowania. Dodatkowym atutem tarki jest wygodny uchwyt sprzyjający krojeniu.
Tarki są niezawodnym narzędziem wykorzystywanym w kuchni niemal codziennie. To obowiązkowy element wyposażenia szafek kuchennych, przydatny w wielu sytuacjach i podczas przyrządzania wielu potraw. Tarki właśnie wydobywają z owoców i warzyw to, co najlepsze: moc witamin.

Regulowane tarki świetnie nadają się do mycia w zmywarkach, przy czym dostępne są w czterech najpopularniejszych wersjach kolorystycznych: białej, żółtej, pomarańczowej oraz zielonej.