• z 3
  • z 3

Czajniki na gaz

Bardzo funkcjonalne i niezbędne w klasycznie wyposażonej kuchni, gdzie centralne miejsce zajmuje kuchenka gazowa. Czajniki na gaz dostępne w naszym sklepie to najwyższa jakość wykonania ze stali nierdzewnej wzbogaconej emalią.

Produkty z naszej oferty sklepowej doskonale nadają się zarówno do tradycyjnych kuchenek, jak i tych indukcyjnych. Wyróżniają się stylowym wyglądem i specjalnie zaprojektowanym dnem, długo utrzymującym ciepło. Czajniki wykonane z najwyższą precyzją odporne są na działanie korozji, a ich w pełni satysfakcjonujące użytkowanie mierzone może być w latach.
Czajniki wyposażone są w gwizdek otwierany w uchwycie oraz zdejmowaną pokrywkę. To właśnie pozwala na szybkie, bezproblemowe  i bezpieczne wlewanie i wylewanie wody. Pojemność całkowita czajnika to 2,5 litra.

Akcesoria kuchenne z naszego sklepu to nie tylko jakość, ale i doskonała cena w parze. To znakomity zakup nie tylko do użytku prywatnego, ale również jako prezent. Z ładnie prezentującego się czajnika bowiem, każdy gorący napój smakuje wyśmienicie.