Wyciskacze do cytryny

Nowoczesne, kolorowe i doskonale dopasowane do określonych modeli dzbanków najczęściej o standardowej pojemności 2,5 litra. Takie właśnie są modne i bardzo funkcjonalne wyciskacze do cytryny, dostępne w bogatym wyborze asortymentu tworzącego nasz sklep.

Wyciskacze do cytryny wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego nawet na codzienne użytkowanie. Są bardzo funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu oraz możliwe do wykorzystania w dwójnasób: jako wyciskacz do cytryny oraz niezastąpiona, ściśle dopasowana pokrywka do dzbanka.

Wyciskacze do cytryn dostępne w ofercie naszego sklepu to wysoka jakość produktu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. To także świetny dodatek do każdej kuchni, niezależnie od stylu w niej dominującego.

Wyciskacze jako niezastąpione akcesoria kuchenne, w naszej ofercie dostępne są w czterech najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych wersjach kolorystycznych: zielonej, czerwonej, pomarańczowej i żółtej barwie. Produkowane przez niezawodną markę Tescoma, objęte są 3-letnią gwarancją producenta.