Kubki

Ciężko sobie wyobrazić dzień bez pysznej porannej kawy, która z kubka porcelanowego smakuje jeszcze lepiej. Ponadto ciekawy design oraz wzór cieszy oczy. Takie rozpoczęcie dnia jest czystą przyjemnością. 

Biała porcelana zawsze w modzie 

Kolor biały jest zawsze w modzie i idealnie wpisuje się w obecnie modny styl prowansalski. Dopełnia go i stanowi świetną ozdobę. Białe kubki prezentują się niezwykle elegancko i podkreślają stylistykę oraz charakter kuchni. Można je postawić na blacie lub zawiesić na wieszaku na kubki. W ten sposób idealnie będą wyeksponowane na tle aranżacji. Bardzo eleganckie i posiadające jednocześnie ciekawy design są kubki ze zdobieniem reliefowym, które tworzy wklęsłości i wypukłości na porcelanie. To delikatna i jednocześnie wykwintna dekoracja. Styl prowansalski to także zdobienia kwiatowe. Można zatem wybrać kubki z motywami maków, czy lawendy nadrukowane na porcelanie. Dopracowane są w każdym szczególe. Są kwintesencją dobrego stylu i stanowią obowiązkowy element każdej zastawy. 

Kubki porcelanowe w stylu pop art

W nowoczesne wnętrze kuchni z kolorowymi nabłyszczanymi frontami czy też blatami idealnie wpisują się kolorowe kubki z graficznymi wzorami w stylu pop art. To nowoczesne wzornictwo zadowoli koneserów ekstrawagancji. Można wybrać także wpisujące się w ten styl kubki z napisami motywującymi i wyrażającymi emocje. Dedykowane kubki są niezwykle modne i wpisują się w filozofię coachingu. Picie kawy z takiego kubka od razu dodaje energii i motywuje na kolejny dzień w pracy. 

Kubki z przykrywką silikonową - najlepszy design i funkcjonalność

Pośród wielu modeli kubków porcelanowych można wybrać również wysokie kubki idealne na kawę latte bądź aromatyczną herbatę. Praktyczna silikonowa pokrywka pozwala utrzymać temperaturę napoju, kiedy nie ma się czasu wypić go od razu. Pełni więc funkcję swego rodzaju termosu, który można wykorzystywać w domu, a także zabrać ze sobą do pracy. W ten sposób ulubioną kawę można mieć zawsze przy sobie. Kubki z przykryciem idealnie sprawdzą się podczas parzenia aromatycznej herbaty czy też ziół, które mają działanie prozdrowotne. Sprawią, że wywar nie tylko będzie aromatyczny i smaczny, ale przede wszystkim zdrowy. Takie kubki stanowią także doskonałą ochronę przed intruzami w postaci owadów, które nie dostaną się do naszego ulubionego napoju, nawet jeżeli zostawimy go na tarasie czy też balkonie. 

Kubki idealne do mycia w zmywarce i podgrzewania napojów w mikrofalówce 

Częstym problemem jest to, że kubków nie można myć w zmywarce, co jest dużą stratą czasu, a także marnotrawstwem wody. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy organizujemy imprezę i przez to mamy wiele kubków i innych naczyń do zmywania. Zatem zamiast spędzać czas na rozmowach z gośćmi musimy zmywać naczynia. Na szczęście producenci zadbali o potrzeby klientów i ich wymagania, dlatego na stronie nakrywamy.pl znajdziemy kubki, które można zmywać w zmywarce. Kubki porcelanowe nadają się także do podgrzewania napojów w mikrofalówce, co stanowi dużą wygodę.