Sztućce Gerpol Apollo

Sztućce oferowane przez firmę Gerpol nawiązują do najlepszych tradycji producenckich wyrobów tnących. Produkty charakteryzują się bardzo stylowym, eleganckim wyglądem, a jednocześnie spełniają wszystkie stawiane im wymagania użytkowe i z powodzeniem sprawdzają się jako stały element zastawy wykwintnej zastawy stołowej. Na szczególną uwagę zasługują sztućce Gerpol Apollo. Wyroby z tej serii posiadają klasyczną, smukłą sylwetkę oraz gładką powierzchnię, dzięki czemu ich wygląd jest bardzo uniwersalny. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas hucznych uroczystości oraz bankietów, jak i wspólnych, rodzinnych kolacji.

Oferowane sztućce Gerpol Apollo dostępne są w formie dużego kompletu kilkuosobowego lub jako zestawy mniejsze, zawierające przydatne elementy w postaci kilku sztuk. Kilkuosobowy zestaw Gerpol Apollo zawiera sześć kompletów sztućców. Znajdują się wśród nich noże, widelce oraz łyżki obiadowe, a także mniejsze łyżeczki do herbat. Dla sześciu osób przeznaczone są również mniejsze zestawy dodatkowe, do których należą komplety łyżeczek do kawy oraz widelczyków do ciast. Wszystkie sztućce Gerpol Apollo dostępne są w gustownych opakowaniach flokowych, które pozwalają na odpowiednią segregację oraz ułożenie poszczególnych elementów.

Prezentowane wyroby należą do ekskluzywnej linii sztućców, które wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania oraz wspaniałą ornamentyką. Ze względu na niezwykłą funkcjonalność i stylowy wygląd, doskonale nadają się one na prezent. Sztućce Gerpol Apollo wyprodukowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, polerowanej na wysoki połysk. Jest ona nie tylko odporna na korozję, ale również niezwykle trwała. Wyroby Gerpol  podlegają bardzo rygorystycznej jakości kontroli. Producent udziela aż 20 lat gwarancji, więc sztućce Gerpol Apollo w stanie służyć przez bardzo długi czas.