Sztućće Gerpol Desire

Skład sztućców Gerpol

W skład kompletu sztućców Gerpol Desire, wchodzi 68 elementów.  W skład zestawu wchodzi: 12 noży obiadowych, 12 widelców obiadowych, 12 łyżek obiadowych, 12 łyżeczek do herbaty, 12 widelczyków do ciast i deserów, 1 łyżka wazowa, 1 łyżka do sosu, 1 łyżki do sałaty, 1 widelec do sałaty, 1 widelczyk do mięs, 1 łyżeczka do cukru oraz 1 łopatka do ciasta. 

Producent

Ich producentem jest firma Gerpol, której tradycja się aż 250 lat praktyki. Produkuje w Drzewicy wyroby tnące o niezwykle wysokiej jakości, które są znane niemal w całej Europie. Otrzymała niedawno Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014.

Wykonanie

Sztućce Gerpol Desire wykonane są ze stali nierdzewnej oraz wykończone na tzw. wysoki połysk. Posiadają ważny atest PZH. Łatwo się je czyści, gdyż można je umieszczać w zmywarce. Obarczone są wysoką, bo aż dwudziestoletnią gwarancją producenta. Sztućce te przeznaczone są zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne i wyjątkowe okazje. Wyżej opisywany zestaw przeznaczony jest dla 12 osób. 

Wygląd

Posiadają wspaniałą ornamentykę, ciekawy design, który zachwyci niemal każdego. Są oporne na korozję i wszelkie odkształcenia, gdyż w trakcie produkcji podlegają wysoce rygorystycznej kontroli jakości. Nie psują się. Doskonale nadają się na prezent tj. na ślub, uroczystości rodzinne i wiele innych ważnych przyjęć. 

Wysoka jakość

Odznaczają się dużą trwałością, którą zapewnia firma Gerpol. Są niepowtarzalne, dlatego praktycznie każdy klient jest z nich bardzo zadowolony. Polerowane są na wysoki połysk, więc prezentują się bardzo elegancko. Ich grubość mieści się w granicy 2,2 mm. Są lekkie, dobrze układają się w dłoni, oraz są bardzo poręczne. Nie wymagają długiego polerowania, gdyż samoistnie się świecą. Ułożone i zapakowane są w czarną walizkę, która zdecydowanie podkreśla ich piękny urok.