Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Sztućce Gerpol Bella

   Sztućce Gerpol Bella są pełne nadzwyczajnego uroku i charakteru. Jest to linia zachwycająco pięknych i ekskluzywnych sztućców. Wykonane z wyjątkowej stali szlachetnej poszczycić się mogą niewiarygodną trwałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych czynników ze środowiska.

Sztućce stołowe Gerpol Bella to zmysłowe połączenie klasycznej formy z wspaniałym wzornictwem. Kryje się w nich delikatna nuta ekstrawagancji i kokieteryjności. Są wykonane z największą precyzją i wspaniale wykończone. Znajdziecie je Państwo w dwóch modelach. Wypolerowane na wysoki połysk z powierzchnią tak błyszczącą, że można przejrzeć się w niej niczym w lustrze. A także o powierzchni pokrytej subtelną warstwą satyny. Obydwa wykończenia sztućców prezentują się równie efektownie. Sztućce Gerpol Bella z gracją i wdziękiem będą ozdobą dla wspaniałej zastawy stołowej. Wysoka ergonomia i delikatna dla dłoni powierzchnia naczyń uczyni każdy posiłek magiczną chwilą przyjemności. Idealne do codziennych rodzinnych posiłków oraz wyjątkowych okoliczności. Z pewnością na długo zagoszczą u Was w domu wprawiając w zachwyt domowników oraz zapraszanych gości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sztućce kuchenne Gerpol Bella w kompletach składających się z 24 elementów w dwóch wariantach zapakowanych w opakowania flokowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów.