Podobne

Lubiana

Lubiana to firma produkująca wysokiej jakości porcelanowe zastawy stołowe. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywane jest nieprzerwanie od 1969 roku, zakład produkcyjny cieszy się poważaniem wśród szerokiego grona klientów aż w 40 krajach na całym świecie. Lubiana specjalizuje się w produkcji białej i twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych. Dzięki wieloletniemu rozwojowi Lubiana obecnie stanowi największą grupę porcelanową w Europie. 

W asortymencie producenta porcelany znaleźć można serwisy obiadowo- kawowe, serwisy obiadowe oraz serwisy kawowe o różnej ilości elementów. Wśród nich obecne są między innymi te składające się z pięćdziesięciu elementów, sześćdziesięciu ośmiu elementów lub mniejsze o ilości elementów, która nie przekracza osiemnastu. W związku z powyższym każdy może wybrać taki zestaw, który najbardziej będzie odpowiadał jego wymaganiom. 

Firma Lubiana zadbała o to, aby trafić w różnorodne gusta swoich klientów. W związku z tym faktem wśród oferowanych produktów dostępne są zarówno wzorzyste zestawy, jak i te nie posiadające żadnych elementów ozdobnych. Naczynia różnią się także kształtem, dzięki czemu nawet te jednolite potrafią prezentować się niezwykle oryginalnie. W oferowanym przez producenta asortymencie, znajdują się także komplety dedykowane najmłodszym klientom. Posiadają one kolorowe wzory, dzięki czemu obiad podany na tak stylizowanej zastawie, będzie dla dziecka dużo większą przyjemnością. 

Producent porcelany Lubiana, to także komplety półmisków, salaterek oraz mleczników. W ofercie dostępne są ponadto czarki degustacyjne, rawierki, spodki do jajek, komplety kubków, solniczki, cukiernice, czajniki, serwetniki, sosjerki i wiele innych elementów, których nie powinno zabraknąć na stole. W związku z tak bogatą ofertą, produkty kupowane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i właścicieli restauracji, hoteli i wielu innych miejsc, w których duży zapas naczyń stanowi absolutną podstawę w funkcjonowaniu strefy restauracyjnej.