• z 5
  • z 5

Obieraki i skrobaczki

W momencie, kiedy noże kuchenne nie przydadzą się, do akcji wkraczają obieraki i skrobaczki, które oferujemy Państwu w tymże dziale. Nakrywamy.pl posiada produkty do obierania zarówno warzyw, owoców, jak również i posiadające jednostajne zastosowanie, takie jak obierak do pomarańczy. Wszystkie produkty są dostępne w niezwykle niskich oraz przystępnych dla każdego cenach. Nie sposób wspomnieć o producentach obieraków i skrobaczek, pośród których znajdą Państwo bardzo popularne i doświadczone firmy Tescoma, Ambition, Westmar, Josephjoseph i wiele innych, cieszących się dużym uznaniem wśród wszystkich kucharzy - zarówno amatorów, jak również i profesjonalistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi obieraczkami i skrobaczkami, które są dostępne w naszym asortymencie, bowiem wszystkie modele różnią się między sobą zastosowaniem, kolorem oraz - co najważniejsze - kształtem. W zależności od indywidualnych preferencji, polecamy obieraczki z podwójnym, bądź poprzecznym ostrzem, z podpórką, do szparagów, cytrusów oraz marchewek. 

Dzięki rozległej ofercie, każdy znajdzie pośród naszej oferty obieraczkę, bądź skrobaczkę, przeznaczone do własnych preferencji oraz możliwości. Produkty, które polecamy są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym, a dodatkowo - można je bez jakichkolwiek obaw myć w zmywarce. Za sprawą powłoki antyadhezyjnej, które większość produktów posiada, łupiny warzyw, bądź owoców nie przyklejają się do ostrza, co znacznie ułatwia ich obieranie.

Obieraczki i skrobaczki posiadają również uodpornione na wszelakie zarysowania ostrza oraz są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Niektóre z nich posiadają w zestawie specjalny pokrowiec ochronny, który ułatwia ich przechowywanie w każdych warunkach. W zależności od modelu, modele są wyprodukowane ze stali nierdzewnej, bądź tworzyw sztucznych.